Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@robaczek147: no i spoko, co to ma do rzeczy? Ja zwracam uwage na twoje teorie odnosnie wyprzedzania. Jak sie ktos wprasza na lewy, to niech ma czym wyprzedzac. Wolniejszy niczemu nie winny, jedzie swoim tempem. Oczywiscie kultura i uprzejmosc swoja droga.
Najsmieszniesci sa zaladowani, ktorzy wyprzedzaja trzy minuty a puchna pod gorke, i caly dystans w #!$%@?. Nawet mi ich nie zal.
Za zwiekszanie przedkosci podczas wyprzedzania wieszalbym osobiscie.
@Thunder_in_Paradise: Policzmy to szybko, TIR jedzie z predkoscia 90km/h, auto osobowe 140km/h. Przez 2 minuty z powodu twojego wyprzedzania osobowka przejedzie o 1,66km mniej niz mogla by przejechac jadac ze stala dozwolona predkoscia, na trasie 200-300km trafi sie wystarczajaco duzo taki delikwentow zebym w zalozonym sobie czasie przejechal o 10-20km mniej niz planowalem, a jako ze te ostatnie km to przewaznie dojazd w terenie zabudowanym to przez ciebie trasa wydluza mi
Racją jest to, że nie ma przepisami określonego czasu wyprzedzania, ale jest zapis, że kto porusza się z prędkością utrudniającą ruch innym kierującym podlega karze grzywny do 500 zł, a tiry powodujące korek na autostradzie i ekspresówce na lewym pasie jak najbardziej wyczerpują ustawowe znamiona tego wykroczenia.
przez takie #!$%@? to ja co 2 minuty musze z 200 do 80 hamować na lewym pasie


@russian_bias: Gdzie w Polsce wolno jechać 200km/h? Skoro przytakujemy Policji, że będą karać za przekroczenie o 10km/h (co jest nieprzyjemnym precedensem dla wszystkich kierowców) to gdzie Tyś #!$%@? się do 200 rozpędził?!