Wpis z mikrobloga

@wiem_wszystko: Istotna, bo powielanie tych nieprawdziwych jest po prostu szkodliwe. ŚwK robił to masowo, a prymitywni odbiorcy łykali to jak pelikany. Minęło jednak kilkanaście lat, a nadal są jacyś idioci, którzy wierzą w to co było tam pokazywane i uznają go za "kultowy serial pokazujący prawdziwe życie" xDDD
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: Co jest śmiesznego w tym, że komuś ktoś udupił biznes? Albo że pije piwo? Lub jest bezrobotny? To powód do wstydu, a nie śmiechu. Jak słyszysz słowo "KUPA" lub "CYCKI" w filmie to też zanosisz się śmiechem?
  • Odpowiedz
@TadzioNorek: Serial był naprawdę śmieszny, mniej więcej do momentu gdy Walduś odszedł, a może nawet do momentu jak za reżyserię odpowiadał Okił Khamidov. Później...To już tylko równia pochyła, a od kilku lat kompletnie już nie da się tego oglądać. Walduś co prawda wrócił ale jako #!$%@? i pantoflarz który już w żaden sposób nie rozśmiesza a irytuje, nie wspominając o tej jego Jolaśce (ja #!$%@?ę kto wpadł na pomysł tej
  • Odpowiedz
@Titufe: A mi najbardziej spodobał się odcinek miodowych lat, jak Karol, Tadzik i jakiś psycholog pod wpływem terapii zamienili się osobowościami xD genialne. Tadzik był Karolem, Karol Tadzikiem xDW końcu się skapneli i probowali to odkręcić i wyszło jeszcze gorzej. Genialne x
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: to nie chodzi o głębię a o to, że serial ukazuje ludzkie przywary, chciwość i chęć dowalenia sąsiadom. A i ukazany jest w zabawny sposób. I zawsze stara się być na czasie np był odcinek o złotym pociągu z Wałbrzycha.
  • Odpowiedz