Wpis z mikrobloga

@sorek wiem co czujesz bo swego czasu sobie amatorsko montowałem filmu, podczas renderu na 80 procencie scrashowało program, ALE PRZECIEŻ JEST AUTOZAPIS, wchodzę a tam dopiero połowa zaimportowanych materiałów bez żadnej obróbki, czyste surowe nagrania bo w ustawieniach mi się zresetowało domyślnie na autozapis co 3h (#!$%@? domyślne ustawienia, jakiś psychol to chyba programował). Of kors film zrobiłem dopiero po tygodniu ja ochłonąłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sorek ja robie tak ze mam ustawiony bacup przy kazdym wylaczeniu programu. Zawsze jak mialem eksportowac wieksza partie, albo obrabialem sporo matrrialu to wylaczalem i wlaczalem ( ͡ ͜ʖ ͡) LR aby sobie backup zrobic
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kuraku: @3rdEye: @Old_Postman: chyba wiek co było problemem. Miałem jeden plik tif ktory edytowalem i nacisnalem ten przycisk od "import from file", pech chciał że miałem zaznaczone wszysykie zdjęcia i debil mi tak zrobił dla innych plików też.. A tego nie można cofnąć (na to wygląda..) innego wyjaśnienia nie mogę znaleźć.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Old_Postman: nie widzę innej możliwości. Serio pracowałem nad ostatnim zdjęciem i sekundę później patrze reset wszystkich ustawień.. Nie mogłem nic zrobić