Wpis z mikrobloga

Szukam kogoś kto mi pomoże w kupnie Triumph Daytona 675 SE 2010. Mam konkretny motocykl na oku, ale martwi mnie przebieg 47000km potrzebuje jakiegoś specjalisty co się wypowie ( motocykl serwisowany, ostatni serwis przy 40000km)

#motocykle #motoryzacja
  • 9
  • Odpowiedz
martwi mnie przebieg 47000km


@Dolzykk: Mistrzu... Nie jestem żadnym specjalistą od Triumph'ów, ale latam na supersporcie i jakiś tam mam pogląd i proszę Cie, nie eliminuj maszyny tylko dlatego, że komuś zabrakło odwagi by sklepać przebieg lub zabrakło odwagi by mocno sklepać przebieg :p
  • Odpowiedz
  • 0
Malowanie od wersji 675R a nie 675SE podobno była przetarta i poprzedni właściciel trochę unowocześnił motocykl
  • Odpowiedz
@Dolzykk: Przebieg? Weź swój przebieg i pomnóż go x8 i nie wyjdzie Ci tyle? Ja i moim koledzy robimy prawie 5k rocznie, ja kupiłem 10 letniego supersporta z przebiegiem prawie 50k a kolega dwa lata młodszego z przebiegiem 9k w dodatku pochodzenia włoskiego... Myślisz, że bardziej realny jest 50k, czy 9k? Może i 9k jest prawdziwy, gdy maszyna rozbita stała pod płotem rozbita...
Tak jak pisałem, nie jestem żadnym specjalistą
  • Odpowiedz
@Dolzykk: btw. nie boisz się kupować "egzotyki"? Wiem ze zupełnie inny temat, ale ja zawsze Yamaha i Suzuki, a gdy raz zachciało mi się Ducati to przestraszyłem się, że właśnie zbyt "egzotyczny" i bałem się ryzykować (może mylnie bo nie zgłębiłem jakoś mocno tematu) droższych części, mniejszej gamy majstrów itd.
  • Odpowiedz
  • 0
@vivanat: trochę napaliłem się na ten motocykl, tego malowania boje się tylko ze względu na późniejsze odsprzedanie motocykla, bo myślę, ze nie miał żadnego dzwona przynajmniej tak mówi sprzedawca. Jestem aktualnie w Szwecji i motocykl kupuje od Szweda u nich nie udzielenie takiej informacji ze motocykl jest po wypadku jest karalne, wiec myśle ze nie kłamie. Cena to ~16000zl wiec chyba całkiem spoko
  • Odpowiedz