Wpis z mikrobloga

@CydrNorweski: jak nie jestes w top100 legendzie co miecha by zbierac pointsy na turnieje to imo nie oplaca sie, wyrzuenie pieniedzy w bloto i tak po kupnie 50 paczek w najgorszym wypadku trafisz 2 legendy i bedzie Ci brakowac wiele legend i epików, ale to moja opinia. Ja za golda teraz kupuje, a preorder 1x kupilem i nigdy wiecej.
@CydrNorweski: Nie wiem jak można nadal kupować preorder skoro gra jest za droga. 300 zł za dostanie portertu, card backa, złotej legendy i może jak dobrze paczki siądą to ~50% zawartości dodatku? XD

Toż to wiedźmin z zawartością na setki godzin był tańszy i to o wiele XD.
@kirk85: No ja własnie zakupiłem witchhood (bo 20 pakietów gratis) i otworzyłem na początku w sumie 100 pakietów i drop miałem chyba 6 legendarnych co i tak jest niezłym wynikiem. Problem polega na tym, że według mnie opłaca się jedynie kupować preordery pierwszego dodatku w roku bo grają najdłużej te karty. Inna sprawa, że w mojej opinii karty z witchwoodu są słabe.
@CydrNorweski grając około 20 godzin w tygodniu, zatrzymując karty na Wilda - mi się przekalkulowało :) szczególnie ze często chodzę na lokalne turnieje czy sam ze znajomymi sobie organizujemy - plus jak się ma z różnych zleceń trochę zielonych na Paypalu to już nie przeliczam na złotówki