Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#pomocy #motoryzacja #samochody
Mireczki, pomocy padło mi auto. Podczas jazdy zacząłem tracić moc, więc zajechałem na pobocze. Gdy tylko zajechałem, silnik zgasł. Teraz już nie odpala. Już powinienem być w pracy. Da się cokolwiek zrobić doraźnie żeby przejechać te ostatnie 2km?
  • 34
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oregon24: @Piwniczak35: kontrolki takie jak zwykle kiedy stoi na akumulatorze bez odpalonego silnika, czyli check engine oraz czerwony akumulator ¯_(ツ)_/¯
To fiat panda, to auto nie ma nawet obrotomierza, więc i kontrolki ubogie xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Piwniczak35: @oregon24: jak odłączyłem radio i klimę to zapalił na chwilę i zaraz zgasł, myślałem że to może akumulator, ale akumulator w lutym wymieniłem.
Jak się tak zastanawiam to wcześniej miałem problem z tym że przy niskich obrotach silnika nawiew dmuchał bardzo słabo, nie wiem czy to powiązane. Trochę martwię się że to trochę moja wina, bo jak stałem na światłach itp to zawsze gasiłem silnik bo #cebula mocno, to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Piwniczak35: dużo tej benzyny może mi tak uciec w parę godzin(jeśli jest wyciek) ? Bo mogę dać dla przyjaciela kluczyki i ściągnie benzynę z baku do kanistra, wczoraj do pełna zalałem, szkoda żeby się zmarnowało