Wpis z mikrobloga

@drakan8: rozumiem, ze AWD?:D Muszę odwiedzić salon ale póki co patrze sobie na stronach. Są jakieś fajne bajery, które warto dokupić w opcji? Albo jakieś rzeczy, których brakuje w standardzie i warto dopłacić?
@TheNewIcek: może z dramatem przesadziłem, ale o ile SUVów nie lubię, nie trawię i nie rozumiem to XC60 to jedyny który mi osobiście odpowiada. Wielkość, ilość miejsca, balans między wadami a zaletami takiego typu samochodów. 40'stka już dla mnie za mała, a jakbym szukał tylko do miasta to bym nie kupił takiego kloca.

Mówimy o nowych autach. Przede wszystkim pierwsze co powinieneś zrobić to wybrać się do salonu Volvo i na
@Atreyu: Ok - czyli nie chodzi Ci o jakies konkretne techniczne problemy z samym samochodem tylko o wielkosc/ilosc miejsca. Jasne, ze wybiore sie do salonu. Chcialem zapytac tutaj tak z grubsza czy nie ma jakis znanych problemow z tymi samochodami i ktos konkretnie odradzi/doradzi (nie wiem, np. "silnik przestaje dzialac po 50tys km i do serwisu co pol roku" :D). Sam nie mam jakis silnych preferencji a szukam czegos wlasnie w
@TheNewIcek: XC40 ma dopiero parę miesięcy, ciężko mówić o jakiś typowych usterkach po takim czasie. Nawet tsi/tfsi od vw - te z fuckupem olejowym były początkowo chwalone ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A i nie skupiaj się na jednej marce. Znajdź w swoim budżecie różne auta, odwiedź różne salony, to dobry tip
@Atreyu: To prawda, odwiedze na pewno kilka miejsc, zakup pewnie w przyszlym roku wiec mam troche czasu. Wole sam sobie jednak dac na wstrzmanie bo inaczej skonczy sie tak, że "z zakupów" wróciłbym Mustangiem GT. ( ͡° ͜ʖ ͡°)