Wpis z mikrobloga

via Android
  • 78
To ja jeszcze zapodam swój
A ten trzeeepie strapona oburącz jak dywan. Ale w złości, #!$%@?, zęby zaciśnięte, mamrocze coś pod nosem to mu mówię "Huuuubson, to się wkłada do dupy!". A ten niiiic! Pojechał jeszcze trochę dildosa na ręcznym i się schlapał. Konieeec
XDDD
  • Odpowiedz
  • 271
@Kikut12
Bomba, to babski zwyczaj parówę do gęby pakować! A pizza? Trójkącik jak łono, a jak z rybą zamówisz i oczy zamkniesz to lepsze niż seks! No i nazwa - pizza.
  • Odpowiedz
@Kikut12: karabin musi być sztywny, najlepiej przyblokować go nogami i z całej pety wpakować do ryja, poprawić kilka razy i seryjka tratatta ah Mah trata tata, jak dogorywa odepchnąć łeb i na klatę, aaaa ku*wa to jest życie, dla pewności przeładować kilkanaście razy, mmmm *cyk odpalany szlug*. Spróbujcie chłopcy, naprawdę warto
  • Odpowiedz
via Android
  • 71
@2906518 miałem kontakt z ludźmi. Przylatywało się do takiego mieszkania, najlepiej większą grupą, i była tam taka dziewczyna...
Czej czej, jak ona miała na imię...
XDDD
  • Odpowiedz
  • 47
@Kikut12 Nie chciałbym być w twojej skórze #!$%@? jak cie baca ukąsi! Nieszczepiony! Nosówkę masz jak w banku. I nie wiadomo czy nie jest nosicielem wirusa HIV! Nie widziałem żeby zakładał gumę.
  • Odpowiedz
  • 59
@Kikut12
- Boguś, Boguś, Boguś... Coś mi podpowiedziało żeby się przejść na sady
- Ty się lepiej przyznaj że mnie przez lornetkę śledzisz! Gestapowcu jeden. Zawsze jak tu wiszę, nie mija dziesięć minut i jesteś!
  • Odpowiedz