Wpis z mikrobloga

@Erken: Dziwię się tobie. Gdybym był na twoim miejscu i chciał tam być, to bym poszedł sam. Ale gdybym był sobą (na twoim miejscu), to wolałbym zostać i nie miałbym depresji z tego powodu, bo to by był po prostu mój wybór. Czemu nie możesz wybrać tego czego po prostu chcesz?
@przekojot sam jakos nie potrafie wyjsc bo wpajam sobie takie durne myslenie, wejde na teren ale gdzie isc i po co, ok pojde tam, chwile bede ale co z tego, nikt i tak nie zwraca na mnie uwagi, nie szukam atencji ale mam takie durne myslenie
@Erken: to byla ironia z mojej strony jesli nie baitujesz teraz. oczywiscie ze po #!$%@? masz tam isc. napatrzysz sie na #!$%@? sebkow i ich panny dodatkowo zwiekszajac ryzyko zachorowania na raka ucha od tej muzyki. badz ponad tym i szukaj dupy ze swojego swiata. nie probuj oszukac przeznaczenia.
@Erken: to byla ironia z mojej strony jesli nie baitujesz teraz. oczywiscie ze po #!$%@? masz tam isc. napatrzysz sie na #!$%@? sebkow i ich panny dodatkowo zwiekszajac ryzyko zachorowania na raka ucha od tej muzyki. badz ponad tym i szukaj dupy ze swojego swiata. nie probuj oszukac przeznaczenia.


Na mapie de_inferno zadnej kobiety nie widzialem, nie baituje
@przekojot jestem introwertykiem ale jak jestem z kims, najbardziej wole z kobietami, bardzo sie otwieram i mowie rzeczy ktore normalnie bym nie powiedzial, np. Co mam na prawym posladku itp :) nie czuje wstydu wtedy czy czegos tskiego podobnego, lubie gadac ale nie za dlugo i byle o czym nie lubie
@Erken: no to nie rob tego. otwierac sie trzeba powoli. laski wyczuwaja nienaturalne zachowanie. malo jest tez dup, ktore lubia na 2. randce porozmawiac o istnieniu Boga i PKB Somalii. pokaz siebie ale nie do konca. zaintryguj ale nie przestrasz. pozniej jest juz latwiej. mow o prostych rzeczach. co lubisz jesc, gdzie wyjezdzales, nawet tradycje rodzinne byle nie jakas abstrakcja na poczatek