Wpis z mikrobloga

Mireczki,

Chce kupić telefon, koniecznie #android. Niestety mój wysłużony HTC ONE już dokonuje żywota.
Od czytania parametrów pęka mi głowa, a nic konkretnego w poradnikach nie znalazlem.

Nie chce xiaomi, jakiś #samsung #htc #huawei #nokia #motorola #lenovo
Nie wiem tylko czy starszy flagowiec czy nowy średniak.
Zależy mi na :
1. Aparacie,
2. Szybkości i płynności działania,
3. Dobrze działającym GPS
3. Wytrzymalej baterii,
4. Czytnik linii papilarnych

W tej właśnie kolejności :)
Budzet jaki planowałem to 1200-1500, ale jeśli uznam że warto bo telefon bedzie #!$%@? to mogę dołożyć drugie tyle, jak uznam że nie warto przepłacać to może być tańszy ( ͡ ͜ʖ ͡)

Z #sony i #lg mam złe wspomnienia jeśli chodzi o soft, ale może coś godnego uwagi będzie od nich
#pytaniedoeksperta #pytaniepytanie #gsm #smartfon #telefony #bojowkaandroid
#wiecejtagowniepamietam
  • 10
@xeerxees: W przedziale 1200-1500 to LG G6 ma dość fajny aparat (szerokokątny obiektyw itd). @logixdev zrecenzuj

Możesz też pomyśleć nad Nokia 7 Plus. Tam aparat będzie raczej troszkę gorszy, ale za to lepsze wsparcie (czysty android, program Android One), pojemna bateria, no i wiadomo, bardzo płynny telefonik
@tibusiek Zdecydowanie lepiej kupić starszego flagowca niż nowego średniaka. Rozejrzyj się za Moto Z - jest szybka jak błyskawica, GPS hula a do aparatu też się nie można przyczepić, zwłaszcza jak pobawisz się trybem manualnym. Bateria jest taka se, ale w założonym budżecie powinno Ci starczyć jeszcze na modsa z dodatkową baterią. Ew. Moto Z Play też jest bardzo wporzo (ma kozacką baterię), obie Motki będą działały nieporównywalnie płynniej niż reszta konkurencji.
@tibusiek Zapomniałem o najważniejszym, Motorole optymalizacją softu rozkładają na łopatki konkurencję o często znacząco mocniejszych bebechach. No i aktualizacje dostajesz od razu, co ma znaczenie min. w ważnej dla Ciebie pracy aparatu. Jeżeli szkoda Ci hajsu na Moto Z to rozważ Moto X4, będzie kierownik zadowolony ( ͡° ͜ʖ ͡°)