Wpis z mikrobloga

#dziendobry Mirki i Mirabelki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Siedzę z Wami już od dłuższego czasu, ale bierne przeglądanie to nie to samo co czynna partycypacja!

Na przywitanie sprzedam ciekawy #protip dla wszystkich spod tagów #produkcjamuzyki #tworzeniemuzyki a nawet #oszczedzanie

Kupowałem niedawno Fruity Loopsa i dowiedziałem się, że można wyrwać bardzo ciekawą zniżkę cenową.

Najtańsza, nieco okrojona wersja programu kosztuje 89€ / 99$ [co w przeliczeniu przy dzisiejszym kursie, 03.08.18 to następująco 379zł / 364 zł. Jak widać, płacąc za to samo w innej walucie można przyoszczędzić 15zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale to nie wszystko!

Zakładając konto na oficjalnej stronie Image Line, producentów FL można w swoim profilu zaznaczyć różne dane, takie jak imię, miejsce zamieszkania czy data urodzin. - to ostatnie interesuje nas najbardziej.

Jeśli chcecie kupić Fruity Loopsa, to zaznaczcie dzisiejszą datę jako dzień waszych urodzin - Image Line nada wam 30% rabat na każdą z wersji!, który ważność ma przez jakiś czas - dwa tygodnie, jeśli się dobrze orientuję.

Pamiętajcie, że kupując FL płacimy dodatkowy podatek 23% - dlatego warto skorzystać z kuponu urodzinowego. Ja za swoją wersję zapłaciłbym 199 dolarów + 46$ [23% VAT] - co łącznie wyniosłoby mnie około 900 złotych. Po wprowadzeniu kodu za całość zapłaciłem niemalże 630zł.

Podobne promocje - z tego co wyczytałem w internecie - producenci serwują w okresie świątecznym.

Miłego wieczoru życzę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
źródło: comment_C5FDyfVBs0CelpzeWBrrf2cJdLLcBDPZ.jpg
  • 1