Wpis z mikrobloga

witam, od jakiegos czasu (z miesiac) mam spadki fpsow o 5-15 gdzie wczesniej stałe 130, temat z tego co widze dosyc znany, przeszukalem troche googla i przewaznie piszą, ze za slaby procek.. zasilacz.. i pytanie, czy mnie tez to tyczy (zasilacz wymienialem 2 tyg temu, spalił sie, wybuchł, za slaby byl)
zuzycie gpu pamieci mam 850mb ~ juz z odpaloną grą (tak mi sie wydaje, ze dobrze to odczytuje)
reszta screenow w komentarzach
a no i jest to ,,multikonto" bo administracja nie posiada supportu i nie moga mi emaila przypomniec ( ͡~ ͜ʖ ͡°) wiec jak dostane bana, to odpowiem z nowego konta :)
#komputery
z.....1 - witam, od jakiegos czasu (z miesiac) mam spadki fpsow o 5-15 gdzie wczesnie...

źródło: comment_K958loMp66iSUhnF3jhnNmoFvYHDxPkd.jpg

Pobierz
  • 28
@zadymka1221: Wiele osób często ma problem z wyborem zasilacza do swojego zestawu. Producenci nie ułatwiają nam tego zadania, bowiem zasilacz zasilaczowi nierówny i kierowanie się przy jego wyborze tylko odpowiednią mocą po prostu nie wystarcza.

Postaramy się Wam odrobinę ułatwić to zadanie poprzez spisanie producentów zasilaczy których nie polecamy.
Nie każdy wie, jak ważnym komponentem komputera jest zasilacz. To on zapewnia stabilność naszego systemu a co za tym idzie także jego