Wpis z mikrobloga

@CloudNine: Niestety to ty mówisz bzdury. Zasmucę Cię. Bezpieczny moment na inwestycje w szity może być dopiero za kilka lat, kiedy kapitał z przepompowanego Bitcoina będzie spływał na altcoiny.
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: Nie jestem ekspertem, mówie ci tylko że nie opłaca się inwestować w bitcoina z małym kapitałem, bo nic nie zarobisz. Teraz grubasy biorą wszystko.
Nie znam gościa o którym mówisz i tak wiem, jest pełno naganiaczy którzy namawiają ludzi na poszczególne coiny. Tylko nie o to chodzi.
Ja szukam shitcoina który może okazać się złotym strzałem, coś jak PACcoin albo coś mniejszego.
  • Odpowiedz
@CloudNine: I myślisz że poszukując go znajdziesz? Czego ty oczekujesz? Że trafisz kogoś kto ci powie: tak ten shitcoin ma przyszłość, dziś jest zajebiście tani, nikt w niego nie wierzy, kupuj? Ogarnij się...
W BTC opłaca się jak najbardziej inwestować, nawet niewielkie kwoty.
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: Takie właśnie jest podejście ludzi z drobnymi, nie wiem 100,1000 i woli straciś w miesiąc rok niż zarobić drugie tyle, więcej lub wyjść na zero po kilku miesiącach czy roku. Niech wybierze coś z 1000 shitów i za straci i nic się nie stanie bo te siano i tak do btc popłynie. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: ludzie za tego straconego tysiaka mają emocje, chcą być bogaci i wierzą że z tego tysiaka może być 10k , bez emocji nie kupił by za tego tysiaka btc on chce czuć że może być milionerem ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
ludzie za tego straconego tysiaka mają emocje, chcą być bogaci i wierzą że z tego tysiaka może być 10k , bez emocji nie kupił by za tego tysiaka btc on chce czuć że może być milionerem ( ͡ ͜ʖ ͡)


@plaisant: No to właśnie tak wyczułem:

Ty nie szukałeś dobrej rady, tylko kogoś kto ci sprzeda marzenia, utwierdzi w tym że się dorobisz inwestując w
  • Odpowiedz
@CloudNine: Chcesz x8 w krótkim czasie.Pewnie zdajesz sobie sprawę jaka jest na to szansa ? Wiekszą szanse masz na osiągniecie x8 w BTC jeśli poczekasz X lat, ale Ty nie możesz czekać, chcesz już teraz swoje x8 i ja to rozumiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli ktoś ci podaje jakaś krypto, która jest na rynku - to jest za póżno by w nią inwestować (bo ma
  • Odpowiedz
@plaisant: A zakład że z tego tysiaka da się w krótkim czasie zrobić 10k? W shitcoinach jest troche jak na loterii ale tutaj akurat masz większe szanse. Mówisz żebym ładował 1k w bitcoina? gościu, kilkastów zysku w pół roku-rok to żaden zysk. przynajmniej dla mnie. Dlatego ryzykuje w innych coinach.Na zasadzie, wsiadasz do rakiety, i wyskakujesz w odpowiednim momenci, i udało mi się to niejednokrotnie.
  • Odpowiedz