Wpis z mikrobloga

MISTRZOSTWA PAST 2018, dzień dwunasty - FINAŁ!
Tag do obserwacji: #mistrzostwapast #pasta

Nadszedł czas na ścisły finał! Zmierzy się tu 9 najlepszych past z całego turnieju.
Zasady jak w wyborach prezydenckich:
Jeżeli żadna past nie osiągnie większości (>50%) głosów przystępujemy do drugiej tury z dwiema najlepszymi pastami.

Treść wszystkich past jak zwykle znajduje się w komentarzach.
Proszę o plusowanie wpisu dla zasięgu - niech każdy ma wpływ na wyłonienie podium i zwycięzców.
A więc jeszcze raz, niech wygra najlepsza! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
aveniner - MISTRZOSTWA PAST 2018, dzień dwunasty - FINAŁ!
Tag do obserwacji: #mistrz...

źródło: comment_TX1io2KjBLPaQ3XGTCPZDLjARRtLin8X.jpg

Pobierz

WYBIERZ SWOJĄ ULUBIONĄ PASTĘ (MISTRZOSTWA FINAŁ I TURA)

  • Pasta o wujku foliarzu i schronie na działce 7.5% (308)
  • Pasta o Cejrowskim i Wojciechowskiej 8.9% (362)
  • Pasta o soli do zmywarki 15.0% (613)
  • Pasta o dyskusji naukowej 8.7% (355)
  • Pasta o przedszkolu (Waffen SS) 19.9% (814)
  • Pasta o skupie katalizatorów Jarka Jakimowicza 5.8% (239)
  • Pasta o sraczu na szwedzkim wycieczkowcu 8.3% (338)
  • Pasta o pracowniku IT 10.0% (409)
  • Pasta o fanatyku wędkarstwa 15.9% (650)

Oddanych głosów: 4088

  • 69
  • Odpowiedz
Pasta o wujku foliarzu i schronie na działce
graj w konterstrajka w kafejce
wróć do domu
włącz tv
pierwsza wieża płonie
po 5 sekundach #!$%@? się drugi samolot
  • Odpowiedz
Pasta o soli do zmywarki
bądź mną
wyprowadź się od starych
właściciel mieszkania wstawia ci zmywarkę
kup kostki do zmywarki
umyj naczynia
  • Odpowiedz
Pasta o dyskusji naukowej
Widzieliście kiedyś na żywo prawdziwą naukową dyskusję? Ja miałem okazję wczoraj w jednej uczestniczyć. Przygotowałem prezentację o metylacji DNA (trudne zagadnienie), produkowałem się pół godziny, ale dobrze poszło. Ostatni slajd, na nim ”dziękuję za uwagę”, mówię:
- Dziękuję za uwagę. Czy ktoś ma jakieś pytania albo komentarze?
Atmosfera na sali trochę się rozluźniła. Głos zabrał doktor habilitowany Karwiński:
- Z całym szacunkiem, panie Anonimski, według mnie pańska prezentacja zawierała szereg błędów. Po pierwsze, metylacja DNA...
Zaczęło się. Czułem się, jakbym schodził po schodach i nie trafił w stopień. Serce zamarło, po czym przyspieszyło do stu dwudziestu na minutę. Karwiński po kolei punktował wszystkie słabostki mojego wystąpienia
  • Odpowiedz
Pasta o przedszkolu (Waffen SS)
Mam nadzieję że większość anonków zna troche historie i słyszała że w Polsce nie było Waffen SS podczas drugiej wojny światowej.
To #!$%@? nie prawda xDD
Mame pracuje jako kucharka w przedszkolu, ja typowa #!$%@? po technikum nie umiałem sobie sam znaleźć pracy, błąkałem się po firmach ale z racji mojego #!$%@?
nikt nie chciał mnie w pracy, wylatywałem po max miesiącu.
Tak więc zrezygnowany dostałem propozycję: praca w przedszkolu.
  • Odpowiedz
Pasta o skupie katalizatorów Jarka Jakimowicza
"Pamiętam jak liceum byłem wielkim fanem Jarka Jakimowicza. Oglądałem młode wilki chyba ze sto razy. Cały pokój miałem w jego plakatach. Chciałem być taki jak on, wyglądać jak on i mówić jak on.
Pewnego dnia zobaczyłem go jak jadł hamburgera w jednym z warszawskich maków. Wyrwałem kartkę z zeszytu i podszedłem do niego. Dukając poprosiłem o autograf, a on odwrócił się, popatrzył na mnie i żując bułkę odpowiedział tylko: "a weś #!$%@?".

W tym momencie coś we mnie pękło. Wróciłem do domu, porwałem wszystkie plakaty tego #!$%@? i usunałem konta na wszystkich forach jakimonators. Zacząłem czytać biznesforum, bo moim jedynym celem było #!$%@? go. Chciałem, żeby każdy się śmiał z niego, żeby stracił cały szacunek, a do tego potrzebowałem pieniędzy, dużych pieniędzy.

Tej
aveniner - Pasta o skupie katalizatorów Jarka Jakimowicza
"Pamiętam jak liceum byłem...

źródło: comment_x0ESxVdetvnbAFRp0bmmjEja35SpKEBX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Pasta o sraczu na szwedzkim wycieczkowcu
bądź na szwedzkim wycieczkowcu
-idź srać
-wysraj się
-spłukuj
-nie działa
  • Odpowiedz
Pasta o pracowniku IT
Mój ojciec załatwił mi pracę w dziale IT. Nie wiem za dużo o IT, poza grami.
To moje opowieści z pracy.

Dzień pierwszy
~ kobieta prosi mnie o zainstalowanie najnowszego adobe readera
  • Odpowiedz
Pasta o fanatyku wędkarstwa
Mój stary to fanatyk wędkarstwa. Pół mieszkania #!$%@? wędkami najgorsze. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżący na ziemi haczyk czy kotwicę i trzeba wyciągać w szpitalu bo mają zadziory na końcu. W swoim 22 letnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła to kazała buta ściągać xD bo myślała, że znowu hak w nodze.

Druga połowa mieszkania #!$%@? Wędkarzem Polskim, Światem Wędkarza, Super Karpiem xD itp. Co tydzień ojciec robi objazd po wszystkich kioskach w mieście, żeby skompletować wszystkie wędkarskie tygodniki. Byłem na tyle głupi, że nauczyłem go into internety bo myślałem, że trochę pieniędzy zaoszczędzimy na tych gazetkach ale teraz nie dosyć, że je kupuje to jeszcze siedzi na jakichś forach dla wędkarzy i kręci gównoburze z innymi wędkarzami o najlepsze zanęty itp. Potrafi drzeć mordę do monitora albo #!$%@?ć klawiaturę za okno. Kiedyś ojciec mnie #!$%@?ł to założyłem tam konto i go trolowałem pisząc w jego tematach jakieś losowe głupoty typu karasie jedzo guwno. Matka nie nadążała z gotowaniem bigosu na uspokojenie. Aha, ma już na forum rangę SUM, za #!$%@? 10k postów."

"Jak jest ciepło to co weekend #!$%@? na ryby. Od jakichś 5 lat w każdą niedzielę jem rybę na obiad a ojciec #!$%@? o zaletach jedzenia tego wodnego gówna. Jak się dostałem na studia to stary przez tydzień pie**olił że to dzięki temu, że jem dużo ryb bo zawierają fosfor i mózg mi lepiej pracuje.
  • Odpowiedz