Wpis z mikrobloga

Dodane przez @rexyzz, ale nie otagował tego jako #pasta, więc robię to za niego, bo według mnie jest potencjał xD

Więc była ta gorąca dziewczyna w mojej klasie z dużymi cyckami. Wyglądała tak uroczo, ale najwyraźniej była tłusta. Słyszałem pogłoski, że ma długie sutki i ma wypadnięcie. Jestem wielkim fanem tych dwóch, więc postanowiłem ją sprawdzić. Trzy dni później jestem w jej pokoju. Obdziera mnie i kładzie na klęczkach z pochylonymi plecami. Potem wtyka palec w tyłek! Byłem zaskoczony, ale czułem się tak dobrze. Później poczułem, jak coś mokrego wchodzi w mój odbyt. Ona jadła mój tyłek! Gładziła mojego penisa w tym samym czasie, dopóki nie wysadziłem mojego lepkiego ładunku. Potem zdejmuje biustonosz i tam były! Jej sutki były tak długie, że były dłuższe niż mój penis. Weszłam do mojego penisa w jej sutku i było tak mocno! Później przyszedł jej lewy sutek. Teraz jest dobra część. Wchodzę do penisa w jej pochwę i tak mocno naciągnąłem jej macicę na wylot! Było tak ciasno i tak ciepło! Wszedłem do jej cipki, jednak był to dla niej bezpieczny dzień i miała kontrolę nad urodzeniem. Wtedy zobaczyłem pulsowanie jej dupka. Weszłam do jej długiego shlong w jej tyłek, a także odwrócił się na lewą stronę. Mleko również wyszło ze swoich gigantycznych sutków! Mój największy ładunek pojawił się niedługo potem. Sperma była tak obfita, że się przelewała. To był najlepszy czas w moim życiu w ciągu osiemnastu lat mojego istnienia
  • 2