Wpis z mikrobloga

Ale by było cudownie leżeć sobie z ukochaną dziewczyną, wsunąć jej dłoń pod bluzeczkę i złapać za jędrną pierś i przytulić się napawając się pięknie pachnącymi włosami...

Jeżeli nie dostanę tego co żądam w ciągu 3 miesięcy, będę zmuszony wyciągnąć konsekwencje wobec normictwa, za to że wprowadzili mi embargo na posiadanie dziewczyny. Przypominam tylko, że normiki zniszczyły mój związek, ponieważ nie mogły znieść, że przegryw zabrał im dziewczynę z puli partnerek.

CZAS START 1/90 dni

#przegryw #feels #samotnosc #tfwnogf
LajfIsBjutiful - Ale by było cudownie leżeć sobie z ukochaną dziewczyną, wsunąć jej d...

źródło: comment_EbLZ6nQkLDDVUpHY1FpBgxDXsVkzNHUU.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
będę zmuszony wyciągnąć konsekwencje wobec normictwa, za to że wprowadzili mi embargo na posiadanie dziewczyny. Przypominam tylko, że normiki zniszczyły mój związek, ponieważ nie mogły znieść, że przegryw zabrał im dziewczynę z puli partnerek


@LajfIsBjutiful embargo lol

Sam sobie wprowadziłeś embargo na normalne codzienne funkcjonowanie. Zaprzątasz sobie łeb jakimś gownem, nie potrafisz skupić się na racjonalnych celach. Zamiast tego marnujesz energię na jakieś chore fantazje (wynikające z nadmiaru wieloletniego ślęczenia w internecie)
  • Odpowiedz