Wpis z mikrobloga

Zaginęła była uczennica mojej żony, matka prosi o udostępnianie, dziewczyna jest z Aleksandrowa Łódzkiego ale zaginęła w Pogorzelicy, może ktoś coś

Zaginęła moja córka Jula Majewska oddaliła się z ośrodka kolonijnego w Pogorzelicy 28 lipca br szuka jej policja w całej Polsce,jeśli ktokolwiek widział ją lub miał jakiekolwiek informacje proszę o kontakt z najbliższym komisariatem lub bezpośrednio do mnie, proszę udostępniać


https://www.facebook.com/emila.dobrogoszcz.3/posts/1946797432050913

#zaginieni #pomocy #lodz #wykopefekt
Sepzpietryny - Zaginęła była uczennica mojej żony, matka prosi o udostępnianie, dziew...

źródło: comment_w1F3LWLqAR1u6LHYpOgz3Pm0ZfhwS0n7.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sepzpietryny: sam tam imprezowalem. Najprawdopodobniej się utopiła :| morze tam nie jest najlepsze, szczególnie w nocy gdy są odpływy. Mnie porwał prąd i w sumie fuksem się wydostalem(trzeźwy umysł i ciało Boga) zjedli nie było jej w niechorzym to trup jak #!$%@? i nawet nie minusujcie
  • Odpowiedz
@Semargl: A ja 4 sezony byłem tam ratownikiem, w Polsce wartość pływów jest prawie żadna a to z czym mogłeś mieć problem to prądy wsteczne, raczej się nie utopiła bo morze zawsze szybko oddaje zwłoki w przeciwieństwie do np rzek
  • Odpowiedz