Wpis z mikrobloga

@kamien23: Przypominam, że na wykopie islamiści to "kozojebcy", "kazirodcze bękarty", "ciapate falafele", "brudasy, które toną w łodziach", "bydło mieszkające w chatkach z gówna". Nadmienić również należy, że jesteś hipokrytą naśmiewając się z jednej grupy, a piętnując innych gdy naśmiewają się z twojej. Również obrona za pomocą "a u was biją murzynów", wygląda co najmniej słabo
  • Odpowiedz
"kozojebcy", "kazirodcze bękarty", "ciapate falafele", "brudasy, które toną w łodziach", "bydło mieszkające w chatkach z gówna".

@AlvarezCasarez: no tak, i skoro ten mem jest o mnie, to trzeba by znaleźć wpis w którym tak napisałem...choć raz

Nadmienić również należy, że jesteś hipokrytą naśmiewając się z jednej grupy, a piętnując innych gdy naśmiewają się z twojej.

i nie widzisz różnicy między #heheszki a "jeb^** katole"? ( ͡º ͜
  • Odpowiedz
@NapalInTheMorning: lewica niestety tego nie widzi - to to samo =

"kozojebcy", "kazirodcze bękarty", "ciapate falafele", "brudasy, które toną w łodziach", "bydło mieszkające w chatkach z gówna". Masz rację, to DOKŁADNIE TO SAMO xDDDDD

Gratuluję logiki, widać, że to twoja mocna strona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@NapalInTheMorning: Mnie tam tak samo #!$%@? takie prostackie i wybiórcze przedstawianie muzułmanów, lewaków i prawaków jak i spam o katolikach, bo każdy rodzaj prostactwa i hipokryzji jest tak samo żałosny. Normalni ludzie chcą być wolni od uprzedzeń i STARAJĄ się w miarę możliwości żyć w zgodzie z innymi. Tutaj widzę to samo żałosne zachowanie, tylko poglądy inne.
  • Odpowiedz
@kamien23: Oburzasz się na teksty typu „będę gardziła katolstwem” i jednocześnie kiwasz z uznaniem przy „zbrodnie popełniane przez muzoli to prawo i codzienność”.

Złapano cię za rękę, a ty krzyczysz „to nie moja ręka!”
  • Odpowiedz
Śmieszki z islamu - hehe ale głupie te muslimy

Śmieszki z katolików - nie no, bez przesady, zajmijcie się swoim życiem


@NapalInTheMorning:
Ale to jak się jest ateistą to nie można uznawać pewnych religii za bardziej szkodliwych od innych? xD
  • Odpowiedz