Wpis z mikrobloga

Najpierw płacz o donejty o Mariuszu Bejgerze a teraz płacz o niszczenie wieloryba fryzjerskiego. Ehh nauczcie się w końcu, że to nie kółko różańcowe tylko ma być triggerowanie do genialnych dymów. A Jeśli chodzi o wieloryba to jeśli to dobrze rozegra to wyjdzie jeszcze na plus.
#danielmagical #patostreamy
Pobierz p.....y - Najpierw płacz o donejty o Mariuszu Bejgerze a teraz płacz o niszczenie wie...
źródło: comment_0XRXbbnsRC6N9EZ4cfppIvOr7jmCX2Z3.jpg
  • 21
@piotrek-ry: kolejny ktory to samo pisze, ale ja wyrazam tylko swoje zdanie ludzie, tak samo jak wy, a ze macie #!$%@? i bez sensu agrumenty i znow jak wspomnialem ktos mi pisze ,, nie musisz ogladac" to #!$%@? mnie strzela, bo moge i chce, tak samo jak wyrazac swoje zdanie, ktore jest jak najbardziej rozsadne i potrafie to jakos argumentowac, ale essa bo sie rozpisujesz, a szkoda cxasu essq
@piotrek-ry: niezly argument, bo jest czlowiekiem XD i pisze to typ ktory nie ma nic przeciwko niszczeniu firmy itp, #!$%@? sie w leb i ustosunkuj sie czym ta kobieta zawinila, bo reszte juz wyjasnilem, a przydaloby sie, zebys w koncu cos sensownego napisal i nie napisal nagle innej beczki argumeny bezsensowny bo jest czlowiekiem