Wpis z mikrobloga

@ultimatebadass: psy lubią też chipsy i czekoladę. Nie odpowiedziałeś na moje pytanie - ile chcesz przeznaczyć na karmę?
A skoro już w tym temacie jesteśmy - ile chcesz miesięcznie przeznaczać na żywienie psa i ile pies waży?
@matra: Nie wiem ile pies waży bo jeszcze go nie poznałem. Chcę wziąć jakiegoś kundla/średniaka tak żeby mi pod bramą nie uciekł ale nie jakiegoś wielkiego jak wilczur. U mnie pewnie będzie jadł mięsne puchy + karme dla psów, jak jego poprzednik (nie, nie zdechł od tego żarcia uprzedzam pytanie ;) ). A ile chce przeznaczyć? No nie wiem, kilkadziesiąt plnów tak do 100zł?
@ultimatebadass: za stówkę miesięcznie jak weźmiesz 15kg psa, powiedzmy 200g dziennie karmy to jest miesięcznie 6kg. Pies 20kg zje max 300g karmy to jest ok 9kg. W pierwszym przypadku stać Cię na karmę za ok 16zł za kilo, w drugim za 11. Za 11zł za kilo powinieneś znaleźć Brita Care Grain Free, może Lukullusa, Purizona w promocji jak się trafi, Markus Muhle też powinno się zmieścić cenowo. Za 16zł Simpsons ma