Wpis z mikrobloga

Obejrzałem dziś po ponad 3 latach przerwy kolejny raz BB. Właśnie skończyłem ostatni odcinek, co ciekawe obejrzenie całego serialu zajęło mi dokładnie 6 dni (po kilkadziesiąt odcinków dziennie do bardzo późnych godzin wieczornych albo i rana) #urlop #!$%@?, przysięgam że mimo tych paru lat i kilkadziesiąt seriali w tym czasie, nie do końca pamiętałem wszystkie sytuacje i to jak się potoczą, prócz głównego wątku. Czułem ten dreszczyk emocji, kilka szczegółów dostrzegłem, których nie widziałem szybciej przez zbyt dużą fascynację serialem. Przez wykop dowiedziałem się że istnieje serial opowiadający o Soulu prawniku. Czy ktoś mi powie czy jest sens odpalać go, czy lepiej sobie darować i pozostać przy pięknych odczuciach po BB kolejny raz? Specjalnie tak długą przerwę zrobiłem od tego mimo że od dobrych dwóch lat mnie ciągnie spowrotem, ale wolałem "zapomnieć" większość akcji i spróbować przeżyć jeszcze raz. Ppolecam. Człowiek niby wie, ale nie do końca ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak po komentarzach uznam że nie warto, to mam na dyskografii wszystkie sezony Dr. Housa, też niesamowita sprawa, a kilka lat już nie odkurzałem go. (ʘʘ)

#breakingbad #seriale
  • 7
@kikinderbueno: Wiesz co ja Saul’a zaczęłam od razu po skończeniu BB. Inny styl, inna perspektywa, jakoś tak...czegoś zabrakło i dałam sobie po kilku odcinkach siana, ale po tych dwóch latach przerwy myślę, że może warto żebyś spróbował, to całkiem fajny bohater ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kikinderbueno: No tak jak Breaking Bad się dość długo rozkręcało, tak prawdopodobnie jest z BCS, sytuacja jest analogiczna.
Pierwszy sezon mający parę momentów które zachęcają do oglądania dalej, ale dość długo niewiele się dzieje.
Drugi sezon najgorszy w całym serialu, człowiek się zastanawia czy warto w ogóle oglądać dalej.
Trzeci sezon już zaczyna się coś dziać i być ciekawie.
Jednak dopiero czwarty i piąty sezon w Breaking Bad spowodowały że ten
Wiesz co ja Saul’a zaczęłam od razu po skończeniu BB. Inny styl, inna perspektywa, jakoś tak...czegoś zabrakło i dałam sobie po kilku odcinkach siana, ale po tych dwóch latach przerwy myślę, że może warto żebyś spróbował, to całkiem fajny bohater ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@viljuska: mam to samo, jak się weźmiesz za Saula to zawołaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kikinderbueno: jeżeli spodziewasz się czegoś w stylu BB po BCS to się srogo zawiedziesz. Gówno jakich mało, obejrzałem 3 sezony (nie wiem jak mi się to udało), ale to strata czasu. Lipa straszna. Daruj sobie ten wysryw.
@kikinderbueno: BCS jest trochę jak BB, czyli musi się rozkręcić. W pierwszych sezonach Poznajemy Jimma, jego relacje z otoczeniem, jak próbuje rozkręcić biznes prawniczy. Im dalej w sezony tym bardziej widać jego mroczną stronę. Całość serialu dopełnia postać Mike'a z Breaking Bad oraz jego historia, która jest genialna i szczerze mówiąc wolałbym spin off z nim w roli głównej. Ale oba wątki robią się bardzo ciekawe a koniec ostatni sezonu zbliża