Wpis z mikrobloga

Dziś zapraszam Was do zapoznania się ze znaleziskiem Wizyta w Naddniestrzu - ostatniej republice radzieckiej, która w herbie nadal ma sierp i młot.

Mam też małe rozdajo, dla jednej osoby pulsującej ten wpis pocztówka z Nadniestrza wysłana z Watykanu ;)

Nadniestrze to region, którego mocno się obawiałem. Większość osób odradzała mi tam wizytę ze względu na podobno nieprzychylne służby, trudną kontrolę graniczną i najgorszą w Europie policje. Okazało się, że nie takie Nadniestrze straszne jak je malują :)

Mam nadzieję, że materiał będzie dla Was ciekawy. Jeśli są jakieś rzeczy, które chcielibyście wiedzieć, a których nie ma w materiale wideo śmiało pytajcie w komentarzach. Jestem w Gagauzji i mogę mieć czasem problemy z netem, ale na wszystkie komentarze postaram się odpowiedzieć.
__________________________________________________________________
Wołam zainteresowanych, którzy wyrazili chęć wołania. Jeśli ktoś chciałby dopisać się do listy, proszę o zostawienie plusa przy przeznaczonym do tego komentarzu pod niniejszym wpisem. Jeśli chcesz abym przestał Cię wołać to proszę napisz do mnie prywatną wiadomość.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

PS Przypominam, o możliwości śledzenia mojego tagu #roadtripbus gdzie publikuje różne rzeczy z obecnej podróży :)
MG78 - Dziś zapraszam Was do zapoznania się ze znaleziskiem Wizyta w Naddniestrzu - o...

źródło: comment_AMhPlp5tXIsP3e8aD9JaqevcWcrm0wQo.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
Zaplusuj ten komentarz, jeśli chcesz, abym dodał Cię do listy wołania do znalezisk turystycznych i zawołał Cię do kolejnych znalezisk.
  • Odpowiedz
@MG78 fajny kraj. Jak wysyłałem kartkę z Tyraspola doszła bez problemu, ale dokleili znaczki mołdawskiej poczty. Z kolei kartki z Karabachu dochodzą z karabachskimi znaczkami bezproblemowo.
  • Odpowiedz