Wpis z mikrobloga

@ShpxLbh jakos w pasibusie trochę zmalaua odkąd sie mocno rozrósł ale szamka i tak spoko. Do tego kilka stacjonarnych punktow gdzie piwka kraftowe mają i swoje piwka nawet maja.
Po prostu maja marke solidna wyrobiona
  • Odpowiedz
@LaFlare: pewnie tak, bywa tak czasem. ale jeśli bułka to jakieś suche twarde gówno które nie da się ugryźć ani pokroić bo całość się kupy nie trzyma to serio... psują tylko wyobrażenie ludzi jak powinno się jeść hamburgera (,) jakby jakiś jankes przyjechał do nas i to dostał to by się mocno zastanawiał :D
  • Odpowiedz
@ShpxLbh nei kazdy musi byc takim burgerowym ekspertem jak ty ( ͡° ͜ʖ ͡°) w sumie nigdy nie zawiodłem sie na ich burgerach, moze po prostu dobrze trafilem akurat. Pewnie wybitne twory sztuki burgerowej to to nie sa, nie jadalem w az tak wielu miejscach zeby sie wypowiadac ale no mi smakuja
  • Odpowiedz
@ShpxLbh pasibus to jedno z najbardziej przereklamowanych miejsc we wro. od dluzszego czasu serwuja jakies gowno zamiast miesa. kiedys bywalem i polecalem, potem pare razy prawie sie porzygalem od tego co wlozyli w bulke i podziekowalem na zawsze. polecam ltd i soczewke.
  • Odpowiedz
@pietrekpietrek wiem, ze pasi to m.in. Twoje dziecko i bierzesz to osobiscie ale tak, inaczej ciezko to okreslic. wiecej chrzastek niz miesa. wspieralem was i polecalem - do czasu. od kiedy zaczela sie #!$%@? to kazdemu odradzam.
  • Odpowiedz
@kojot-mazur to pozazdroscic. ja daje kazdemu miejscu 3 szanse - potem juz nigdy tam nie wracam. pasi swoje wykorzystal, na ltd czy soczewce od lat sie nie zawiodlem i tych miejsc bede sie trzymal. zjedzburgera na bema tez jest spoko.
  • Odpowiedz
@ShpxLbh: obok bebeka juniora to był mój ulubiony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W gastronomii nigdy wszystkim sie nie dogodzi. Mamy we Wrocławiu sporo dobrych burgerów, spróbuj innych (np moa burger)
@Karoleer: soczewka od ponad roku ma nowego szefa kuchni, nowe menu , obniżyli ceny i serwują słabiznę.
  • Odpowiedz
@ShpxLbh: imo wlasnie kompozycje i sosy calkiem ok, ale mieso mi nie smakuje. nie mowiac o tym ze na klinikach proszac o srednio wysmazony dostajesz slabo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@pietrekpietrek: @ShpxLbh: ale bułka to serio mocna sinusoida :s raz była zimna, zjadłam ale ledwo, drugi raz zwróciłam kompletnie niejadalne sucha i zimna (do dziś się zastanawiam czy mi tam napluli bo to przed zamknieciem bylo ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) ostatnio mocno na granicy, ale byłam głodna i nie zwracałam. Dodam, ze jadam dość często wiec to nie kwestia przypadku (na ruskiej). Był
  • Odpowiedz