Wpis z mikrobloga

jako że @Wanzey-a częśc osób ma na czarno, to repostuje co napisał i zachęcam do zapoznania się z tym bo niektore nowocioty biora go zbyt powaznie o czym pisalem juz wczesniej xD

Dobra śmiesznie było, ale to co odwala teraz paru 'jegomości' to już przesada.
Otóż wiele z was mówi i myśli, że jestem multi killa, że jestem killem i inne takie.
Mówicie i myślicie tak, bo tego właśnie chcieliśmy, szok? Ale zacznijmy od początku. Parę miesięcy temu nudziliśmy się na discordzie i tak z pupy pojawił się pomysł, żeby was potrollować, bo i tak łykacie jak pelikany. Killu dał mi parę starych fotek, a ja wcieliłem się w rolę pyskatego, pysznego megalomana atencjusza. Zacząłem tam wrzucać jakieś jego fotki, dodawać stosowne jak najbardziej prowokujące opisy i myk, rybka połknęła haczyk i upierdzieliłą pół wędki. Ale skoro to piszę to coś poszło nie tak, noo fakt. Większość osób, które znała killa albo miała to gdzieś, albo też tyrała bekę. No oprócz pewnych 'ludzi', którzy discordowe wojenki wzięli tak mocno do siebie, że postanowili 'namieszać' I kij z tym, że powiedzieli nowym kim jest killu i ogólnie, ale to co odwalili dzisiaj to jest dramat. Wrzucać zdjęcie przypadkowej laski i mówić, że to jakaś moja siostra, albo grozić matce killa... Wyjdźcie czasem z piwnicy i ogarnijcie życie, bo już je tracicie. Ja wykop zawsze traktowałem jako miejsce do śmieszkowania, trollowania, ale widząc jak niektore osoby traktują ten portal jak swoje jedyne normalne 'życie' i robią takie inby to szkoda gadać, ja na miejscu killa bym wam załatwił takie budzenie i rozmowę ze smutnymi panami, żę byście drżeli ze strachu na dźwięk dzwonka do drzwi. I OFICJALNIE, NIE JESTEM KILLEM, NIE MAM NA IMIĘ DAMIAN, NIE MIESZKAM W BIELAWIE, JESTEM WANZEJEM I NIE MAM ŻADNYCH KŁOPOTÓW WBREW TEMU CO MÓWI JEDEN 'UŻYTNIK' Nie wiecie kim jestem, wiedzieć nie będziecie, tyle mam do powiedzenia


#danielmagical #patostreamy #wanzeycontent #wanzej
  • 5