Wpis z mikrobloga

@PeterFile: Papier toaletowy i ręczniki kuchenne powinny mieć podawaną cenę za kg, bo na półkach milion rodzajów, każdy w innej cenie i zawsze same rolki się różnią grubością i długością.
  • Odpowiedz
@dziabonq: widocznie patrzyłeś na cenę tych drugich - milla czy jak tam się zwą, bo te mają jednakową cenę, a mogą jeszcze leżeć 102 z poprzedniego rzutu.
kiedyś była edycja świąteczna czy coś w tym stylu bez tych dodatkowych 2 cm gratis, a pod stertą tego te prawilne strongi i wszystko w jednej cenie..

@kalypsoo co #!$%@? z masłem?
  • Odpowiedz
@dziabonq: 102 na pewno były też 3 warstwowe.. tylko zamiast podnosić cenę to przykręcą koszty i może nikt się nie kapnie.. masakra, to jest z 10 gr na paczce

z tym masłem myślałem że może też coś z gramaturą odwalili typu kostka 180g czy coś XD
  • Odpowiedz
Papier toaletowy i ręczniki kuchenne powinny mieć podawaną cenę za kg


@Ron1n: ostatnio nawet nie podają liczby listków na niektórych papierach, wcześniej podawali, jednak przestali po zmianie opakowania. Urząd to powinien kontrolować i wymagać jasnej i pełnej informacji, cena za kg też może być.

Jak widać, w ogólności sklepy dobrowolnie żadnych nadmiarowych informacji nie podadzą, chyba że wyglądają dobrze, to wtedy tak.
  • Odpowiedz