Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chcemy z dziewczyną urozmaicić swoje życie seksualne. Moja dziewczyna przyznała, że lubi kiedy mam obfite ejakulacje, które mam, ale dopiero po dłuższym okresie abstynencji seksualnej. Chciałbym zrobić mojej dziewczynie niespodziankę i zwiększyć ilość nasienia, więc moje pytanie kieruję do Was...

Znacie może jakieś suplementy które zwiększają ilość nasienia? I nie, nie chodzi mi o te suplementy z internetu niewiadomego pochodzenia, tylko suplementy które mogę legalnie i co najważniejsze bezpiecznie dla swojego zdrowia kupić w aptece. Może są tu Mirasy którzy również zażywają jakieś suplementy, lub Mirabelki których partnerzy zażywają.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 13
**Krzysiek_1980**: Nie wnikając w motywy urozmaicenia życia seksualnego w taki sposób.

Z żoną borykamy się z problemem braku potomstwa spowodowanej moim słabym nasieniem. Białko kurzego jajka. Rozbijasz ostrożnie by nie zanieczyścić zawartości tym co na skorupce (salmonella) oddzielasz białko od żółtka, wypijasz białko. Surowe. Nie jest to najsmaczniejsze, ale da się to zrobić na raz a potem czymkolwiek smacznym zmienić posmak w ustach. Działa, ilość ejakulatu po 2-4 tygodniowym suplementowaniu 2 białka
OP: Jeśli chodzi o moją sprawność seksualną i ilość nasienia to jest wszystko w 100% ok. Jestem zdrowy, mam mocne erekcje i nie kończę po 10 minutach, więc nie rozumiem skąd ten prześmiewczy ton. Nie przyszedłem też tutaj po to, aby wysłuchiwać jakiś porad co będzie dla mnie lepsze, bo inni wiedzą lepiej. Przyszedłem tu z konkretnym pytaniem i liczyłem na konkretną odpowiedź. Jestem dojrzałym emocjonalnie facetem, więc sam potrafię ocenić