Wpis z mikrobloga

No super xD

Indoktrynacja poprzez strach, a później nawet nie możesz się wypisać, mimo, że sam chcesz.


@loczyn: Możesz się wypisać czyli dalej kłamiesz. Twierdzisz że twoi rodziców ktoś zmusił do twojego chrztu?

Przecież to dawno powinno być zdelegalizowane i dziwię się, że w rozwiniętej cywilizacji białego człowieka coś takiego jak RODO nie dotyczy KRK. To jest obraza dla
  • Odpowiedz
Możesz się wypisać czyli dalej kłamiesz.

Jak? Dasz tutorial jak to zrobić? Bo z tego co mi wiadomo NIE MOŻNA.

Twierdzisz że twoi rodziców ktoś zmusił do twojego chrztu?

Presja społeczeństwa zindoktryzowanego.

Oczywiście
  • Odpowiedz
@KobyleCaco: Wszystkie są prawdziwe i dotyczą tylko wojen w Europie (tu zaczętych). A teraz dodaj ofiary z ostatnich lat - też tu w Europie, niby mamy pokój, a wysadzają się i rozjeżdżają aż miło (chociaż ostatnio jakby mniej), oczywiście też dobroci serca. A to tylko Europa i ostatnie 2 tys lat.
  • Odpowiedz
Nie wiesz co to akt apostazji?


Nie wiesz jak on działa, prawda? :)

Masz konkretnie wyjaśnione wszystko w linku który zarzuciłem. Jeśli uważasz że łamią prawo to do sądu.


Powodzenia.
  • Odpowiedz
@ediz4: Apostazja to nie wyjscie czy wykreslenie sie z KRzK tylko dajesz sobie bana na uczestniczenie w rytulalach. Nie mozesz brac komunii czy bierzmowania.
Nadal jestes wliczany do statystyk, a Twoje dane siedza u nich "w systemie"
No i caly czas jest furtka na "powrot", bo nie traktuja tego jako odejscia.
Najlepsze jest to, ze to czy dostaniesz to zalezy od widzimisie duchownego :)
Idiotyzm.
  • Odpowiedz
@xandra: jasne, wiem wiem. Oszolomy antymuzulmanskie tez twierdza ze Islam to zrodlo wszelkiego zla i maja na to milion powodow.

Serio nie rozumiesz ze zeby byc radykalnym w takich kwestiach to trzeba byc prosty czlowiekiem? To sa oroste, nieskomplikowane tezy - usunmy religie i bedzie spoer xDD
Jak plaskie rozumienie swiata, spoleczenstwa, ludzkosci trzeba miec zeby wydawac absoluttustyczne proste tezy?

Usunmy religie to nke bedzie wojen o rope, ohydnego kapitalizmu, Zydiw i
  • Odpowiedz
@xandra: hehe, zabolalo czyli pewnie trafilem.

Ale to naprawde nienjest skomplikowane - brzydkie rozegrywy zazwyczaj maja proste wizje swiata, prostych i jasnych wrogow i jasne panaceum na uzdrowienie swiata xDD
  • Odpowiedz
@xandra:
Spojrz na swoje wpisy, wszedzie walka z religia i katolicyzmem, a tutaj jawnie przyznalas ze usunelabys wszystkie religie z Ziemi (jakies 6 tysiecy xDD)
Na wykopie tez jestes raczej obiektem drwin ;)

Przyznaj sie szczerze: jestes brzydka i nie masz chlopaka? ;p
  • Odpowiedz
Tu nie ma miejsca na wydawanie sie, licza po prostu rekordy w ksiegach. Poki tam jestes to jestes Katolikiem.


@loczyn: Póki widniejesz jako osoba która przyjęła chrzest to przyjąłeś chrzest i na tym się kończy. Osoba która przyjęła chrzest nie musi być katolikiem.
  • Odpowiedz