Wpis z mikrobloga

@boskizigolo: Rano przyjdzie goomba i będzie cię wyzywał od cyganów i idiotów.

Ogólnie dla mnie to jest głupie. Konsola jest świeża, piraceniem jej w tym momencie będzie skróceniem drogi do jej śmierci. Oprócz tego z tego co rozumiem tracisz praktycznie cały dostęp do online. A gry cyfrowo nie są aż takie drogie. No i nie wiem jak jest obecnie bo to się szybko rozwija, ale poprzednie uruchamianie jakiegokolwiek kodu - nawet
na ten przykład nie ma netflixa youtuba fejsbuka


@boskizigolo: jeszcze nie ma ;)
o fb imho można zapomnieć, ale coś wspominali, że netflix i yt może się z w odpowiednim czasie pojawić
skoro w usa mają hulu a w japonii niconico to to jest raczej oczywiste ;)
@boskizigolo: generalnie bana możesz dostać za granie online na cudzych backupach z usuniętym certyfikatem, granie online na grach cyfrowych tj. nsp, za ściąganie gier z cdn Nintendo, albo jeśli jakoś mega dziwnie wywali ci homebrew (aplikacja albumów) i zostanie to zapisane w logach konsoli.
tak, ja nawet z hakiem kupuje 80% gier. chodzi o to ze producenci ograniczają swój sprzęt bez sensu i na ten przykład nie ma netflixa youtuba fejsbuka, a NS byłby fajnym tabletem czasem


@boskizigolo: Zapytałeś o granie w piraty, a nie o uruchamianie Linuksa czy wrzucenie własnej przeglądarki.