Wpis z mikrobloga

#koncert #ironmaiden to mój czwarty koncert mejdenow i muszę przyznać że absolutnie najlepszy.
Wszystko się tu udało. Super set lista, doskonałe nagłośnienie, super pokazy pirotechniczne, scenografia i jako wisienkanna torcie, to mój pierwszy koncert gdzie cały przeszalałem pod samą sceną
Opłacało się stać parę godzin na słońcu ( ͡ ͜ʖ ͡)

Wspaniały to był koncert. Nie zapomnę go nigdy.
Glacial - #koncert #ironmaiden to mój czwarty koncert mejdenow i muszę przyznać że ab...

źródło: comment_JIYUZQJ0kYoCZHAm1DdlvmYcoJObhM6L.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@DurzoBlint na przyszłość polecam zabrać stopery na tego typu koncerty. Tego typu, czyli takie gdzie będzie bardzo dużo ludzi, którzy będą śpiewać razem z wokalistą. Stopery wytluniaja cały ten hałas który generuje publiczność, przez co wokal i muzykę (nawet bass) słychać bez porównania lepiej. Bez tego ani rusz, jeśli chcemy naprawdę wsłuchać się w muzykę na koncercie, ale za to tracimy sporą część atmosfery którą stwarzają ci wszyscy ludzie
  • Odpowiedz
@Glacial akurat uważam, że śpiewanie razem z zespołem tworzy właśnie niepowtarzalny klimat i mi się on podoba ( ͡º ͜ʖ͡º)
Co nie zmienia faktu, że byłam na koncertach maiden gdzie było lepsze nagłośnienie, lepiej było słychać wokal niż dzisiaj
  • Odpowiedz