Wpis z mikrobloga

Podczas używania snapa/instagrama mój X troche się grzeje (w górnej części, nie parzy, jest po prostu wyczuwalnie ciepły), do tego bateria leci w zastraszającym tempie ok. 1%/3min. Podczas jakiegoś oglądania YT, facebooka czy scrollowania w safari sprawa wygląda troche lepiej i utrzymuje się na poziomie 1%/5-6min. Kondycja baterii 96%, przy takim konkretniejszym użytkowaniu trzyma cały dzień, jak tylko przeglądam messengera i inne pierdółki kilka razy dziennie to i 2-3dni. To normalne, że on się tak nagrzewa i traci %, czy raczej specyfika produktu/aplikacji?
#iphonex #iphone #ios #apple #bojowkaios
  • 5
  • Odpowiedz
@wazylator: co do tego uciekania procentów mam tak samo, najbardziej przy FB\Messenger. kondycja baterii 100%. Grzania tez nie zauważyłem raczej. Ile czasu na ekranie wykręcasz? Ja mam w porywach 8-8,5h.
  • Odpowiedz
@FalconOKO: to nie jest czas na ekranie. Czas na ekranie bedzie można sprawdzić w iOS 12. Na ekranie wyciągasz pewnie koło 3 h. Użycie nie nabija się tylko przy używaniu telefonu.
  • Odpowiedz
@FalconOKO: a to zależy, w porywach do 12 godzin jeśli nie używasz jakoś dużo aparatu, nie ogladasz nic na yt, sporo czasu korzystasz bez wlaczanego internetu. takiego normalnego uzycia to tez 7-8h, raczej nie wiecej.
  • Odpowiedz