Wpis z mikrobloga

@FHA96 wchodzą w twój wątek odrazu wiedziałem że w komentarzach spłynie na ciebie hejt że to nie piwo ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jak ja już znam dobrze ten portal i tych wszystkich #!$%@?ńców tutaj.

P.s zazdroszcze, ja jeszcze muszę poczekać kilka godzin i też otworzę sobie piwko Leżajsk. Oj przepraszam szanownych użytkowników, nie piwo tylko produkt piwopodobny bo jestem śmieciem i nie pijam drogich piw ( ͡
@kowallo

No to troche poleciales kolego, taka ulanska fantazja. Co do Lezajsk to powiem, ze jest calkiem spoko, czasem dla odmiany lubie wypic, szczegolnie chmielowe. Piwo wcale nie musi byc drogie bo za nieco ponad 3zl z butelka spokojnie kupisz. Chodzi mi glownie o metode produkcji/warzenia, duze koncerny robia szybkie masowki, m.in. dlatego moga zejsc z cena do 2zl, a moim zdaniem piwo musi miec czas, aby nabrac smaku. Przejdz sie do
@Barneyeos tak masz w 100% rację. Mi tylko chodziło o to że zawsze jak ktoś wstawi fotkę z piwem koncernowym to w komentarzach zawsze jest to samo. Próżno szukać innych komentarzy. To mnie wkurza. Szanuje tych co piją dobre piwa, ale szanujcie też tych co piją piwa koncernowe ;)
Ja mam mocną głowę i lubie sobie w piąteczek wypić z 6. Trochę bym musiał wydać $ aby pozwolić sobie na coś lepszego.
@kowallo

Tak odnosnie Lezajska z Biedry to nie mam pewnosci, ale podejrzewam, ze to nie placebo, ze piwa z marketow smakuja gorzej, a celowe dzialanie. Moja matka pracowala kiedys w firmie produkujacej chemie samochodowa i mieli tam produkty na wlasnych recepturach i przykladowo plyn hamulcowy X kosztowal 10zl za butelke 1l, przyklad daje, pojawial sie przedstawiciel duzej sieci marketow i przynosil propozycje, ze oni wezma 2000 palet produktu niemal od reki, ale
@Barneyeos też się nad tym zastanawiałem i doszedłem do podobnych wniosków. Pijąc piwa znanych marek raz ze sklepów osiedlowych, a raz z lidla lub biedronki, czułem różnice w smaku na niekorzyść tych marketowych. Popatrz że biedronka nawet ma swoje pojemności puszek (560 ml). Jestem przekonany że piwa dla marketów idą na innych "liniach" niż reszta. Ja to po raz pierwszy wyczułem w harnasiu (tak wiem siara że to piłem), a kolega w