Wpis z mikrobloga

@smutnynicpon:

Osoby, które kupiły bilety za pośrednictwem strony arenashop.arenaagencja.pl, proszone są o odesłanie biletów wraz z wypełnionym formularzem zwrotu dostępnym na stronie: http://www.czadfestiwal.pl/43favgzdf…/…/07/zwrot_biletow.pdf do 7 dni od daty ogłoszenia przez Organizatora


7 dni na ogarnięcie tematu dla tych którzy kupili z drugiej ręki będzie graniczyć z cudem.

W ogóle wyjaśnienie organizatora żenujące. Oczywiście ten cały tropical vibe się odbędzie bo tam "środowiska lokalne" już nie mają nic przeciw. XD
@smutnynicpon: Chciałem pierwszy raz skoczyć na festiwal. Zespoły mi zajebiście pasowały, a zwłaszcza Papa Roach, do którego drugie podejście robiłem. I znowu ich nie zobaczę ze względów niezależnych ode mnie. #!$%@?.

Pozostaje CRF albo wypierniczyć gdzieś w Bieszczadzką głuszę na tydzień. Przykro w #!$%@?.
@smutnynicpon: @taki_tam_ktos:
Informacja dla Klienta:
1. Formularz należy wypełnić czytelnie (drukowanymi literami) oraz podpisać.
2. W przypadku biletów:
a) E-bilet (bilet drukowany samodzielnie w domu): wypełniony, podpisany formularz należy odesłać do
Agencja Artystyczna ARENA (adres powyżej) wraz z biletami, które są zwracane;
b) drukowanych przez Agencję Artystyczną ARENA: wypełniony, podpisany formularz należy odesłać do
Agencja Artystyczna ARENA (adres powyżej) wraz z biletami, które są zwracane.
Na kopercie prosimy dopisać: ZWROT