Wpis z mikrobloga

I jak tam po kolejnym banhammerze, #4konserwy? Podoba wam się, jak jeden organ (moderacja) może jednocześnie ustanawiać nowe zasady kiedy im się podoba i jednocześnie karać za ich nie przestrzeganie?

Przecież nie ma w regulaminie czegoś takiego jak "wojenki polityczne" ( ͡° ͜ʖ ͡°). To się doda, dwa kliknięcia myszką, Adrian podpisze i cyk, już mamy wojenkę w regulaminie.

A bo moderacja jest z nerłopy!!! No i fajnie, może kiedyś będzie z konserw? Mi to rybka, kocham ten trzask pękających, konserwowych dup heheheheh. Spijam wasze prawackie łzy ze słoika.

Pięknie was moderacja zaorała, dokładnie pokazali wam do czego teraz dąży państwo polskie. Może się następnym razem zastanowicie, zanim bezwolnie oddacie kolejne obszary władzy w ręce jednego, chorego człowieka/organu.

Zresztą, nie bójcie się, PiS wiecznie rządzić nie będzie, a fajne mechanizmy autorytarne przez nich Wprowadzone pozostaną. I wtedy zacznie się dopiero piszczenie, jaka to zła władza uciska biednych nacjonalistów.

Wyciągnijcie z tego wnioski i zacznijcie patrzeć na świat w szerszej perspektywie niż "hłe hłe jak tam somsiedzie, przecież sondy som wolne xDDDDDDDDD czekałem pół roku na rozprawę xDDDDdDFddddd"

#polityka #neuropa #bekazpodludzi #bekazprawakow #oswiadczenie
  • 62
  • Odpowiedz
  • 7
Wow, chyba całą noc obmyślaliście tę żenującą retorykę, kiedy ogarnęliście, że wczorajsze prymitywne zaprzeczanie i lecenie w kulki nie działa xD

"Jesteśmy obłudnymi manipulantami bez krztyny godności, ponieważ... PIS JEST ZŁY!!!!11" xDDDD
  • Odpowiedz
  • 3
@NieBojeSieMinusow o jejciu, jaka nienawiść, jak musi boleć xD

@Nieprzyjazny_Ziemniak

Jacy "wy"? Nie ma żadnej neuropy przecież ( ͡° ͜ʖ ͡°).


O żesz, myślałem już, że jesteście na tyle ogarnięci, by się kapnąć, że ten "żart" stał się żenujący jakoś 4 lata temu, ale myliłem się xD. Powinni polecieć ci po premii za brak kreatywności.
  • Odpowiedz
  • 3
@stekelenburg5 tylko co ona niby usprawiedliwia? Właśnie pokazaliście, że mentalnie i moralnie jesteście na poziomie narodowych socjalistów z PiS-u, co z tego, że po innej stronie barykady.
  • Odpowiedz
@Emes91: ona nie ma nic usprawiedliwiac, tylko obrazowac zwolennikom obecnego postepowania wladzy pewne mechanizmy, ktore sa oni w stanie dostrzec na poziomie gownoportalu wypok.pl, a nie sa na poziomie powazniejszej sprayw.
  • Odpowiedz