Wpis z mikrobloga

@kocurowy: nikt kto ma doświadczenie nawet nie wyślę swojej cvki, znam pare osób z branży wystawienniczej wiec wiem ze takie rendery robią ludzie po studiach czy nawet w trakcie wiec imo dobra oferta na start. Ale oczywiście zgadzam się ze jeżeli Janusz szuka ludzi z 10 letnim doświadczeniem to kij mu w oko
  • Odpowiedz
@lerlaone: spoko, za 10 lat na tym samym help desku dostaniesz tyle samo albo niewielką podwyżkę. Są branże i zawody gdzie wraz z wzrostem doświadczenia możesz uzyskiwać podwyżki o 20-40% rocznie.
  • Odpowiedz
@lerlaone To 8h w biurze bardziej mnie rozwaliło niż sama kwota. Brak możliwości pracy zdalnej - żebyś przypadkiem nie był poza kontrolą Januszexa i nie #!$%@?ł z tych 8h np. 30 minut na sranie XD #!$%@?, że projekt skończony - siedź na dupie i naprawiaj drukarkę cioci szefa, Grażynce. A i wirusa mógłbyś jego 'krześniakowi Brajankowi' w wolnym czasie usunąć, a nie #!$%@?ć się za takie ciężkie piniondze! Jaśnie Pan Ci płaci
  • Odpowiedz
@kocurowy: korzystam z 3ds maxa od ponad 10 lat - oni w ogłoszeniu dają info o maxie 09 i mental ray do renderowania :D parskłem śmiechem i pół biura się na mnie dziwnie gapi teraz :D

Swoją drogą - dlaczego oni wymagają 3ds maxa do modelowania jakiś prostych stojaków - przeciez to spokojnie można ogarnąć w Blenderze czy innym alernatywnym - polecam zapoznać się z Silo lub MoI :)
  • Odpowiedz
  • 2
@krzych0 no niektórzy będą woleli siedzieć w domu pół roku i szukać pracy za 3k zamiast przez te pół roku zarabiać kasę, zrobić sobie wpis do cv i szukać kasy. Dla niektórych kasa to chyba jedyny wyznacznik życia, sam zacząłem pierwsza pracę za mało pieniędzy i dzięki temu dostałem nowa za dużo lepszy hajs, bo mam ten wpis w cv. Znajomi którzy nie chcieli pójść tam gdzie ja tylko mieli szukać lepszej
  • Odpowiedz
@RBNG: pełna zgoda, moje pierwsze wynagrodzenie to jakieś 800 zł, teraz 15k. Gdyby nie schowanie dumy do kieszeni na początku nie byłoby mnie tutaj gdzie jestem. Ale jak sam napisałeś do tego trzeba dojrzeć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kocurowy rzucam wszystko i wracam do Rzeszowa ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Myślisz, że jak znam maye a nie maxa, to mnie wezmą? A tak serio to smutłam...bo chce kiedyś wrócić do rodzinnego miasta i tam szukać pracy w 3D ale boje się, że większość ofert będzie od janusza.
  • Odpowiedz
Grafików 3D jest na rynku przynajmniej dwa razy mniej

@kocurowy: chodziło ci, że jest ich dwa razy za mało, tak?
pytam, bo zastanawiam się czy nie uderzać do tej branży ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
może jak już skończycie gimnazjum i zaczniecie pracować to przestaniecie pisać takie wysrywy. 10k byś chcial? Napisali, że możesz nie mieć doświadczenie więc o co chodzi?


@caos: Za każdym #!$%@? razem xD Czasem się zastanawiam jak absurdalne powinna być dana oferta pracy, żeby w komentarzach nie pojawił się taki wysryw twojego pokroju xDDDD Pewnie jakby szukali fizyków do obsługi reaktora jądrowego za płacę bliską minimalną to też bym musiał czytać komcie
  • Odpowiedz
@kocurowy: kek ludzie się z Tobą spierają i próbują wmówić, że 2k netto za taką prace jest dobre. Identyczne zarobki można mieć sprzątając kurde markety XD
po co się uczyć programów itd skoro więcej można zarobic na kasie w biedrze
  • Odpowiedz
@shitty_support: o shit, co za kołchoz, ja uciekłem z Lubelszczyzny i w Zachodniopomorskim mam spoko robote w help desku. 3.5k na start i nikt Ci na rece nie patrzy, wystarczy robic swoje miesięczne wyniki które są smieszne. Generalnie na popołudniowych zmianach mam taki luz ze albo sie czegos uczę albo ogladam youtuby XD
Ostatnio miałem raj bo był Mundial wiec streamy i pizza a telefon raz na godzine :P
  • Odpowiedz
A to że nie wymagają doświadczenia to żaden atut jeśli wymagają znajomość programu.


@kocurowy: otóż nie. Jeżeli dwaj pracownicy znają program, to ten z 10 letnim doświadczeniem ma dużo większe szansę żeby zarabiać kilka razy więcej od tego bez doświadczenia. Bardzo podobnie jest w wielu innych branżach.
  • Odpowiedz