Wpis z mikrobloga

#bitcoin #kryptowaluty nie no @pawlo74 naprawdę jesteś chory na głowę, zidentyfikowałem go w Internecie w 15min, nie będę wrzucał jego danych ani zdjęć z czystej przyzwoitości, ale słuchajcie tego: grzecznie napisałem mu w prywatnej wiadomości jak go znalazłem żeby mógł chłop zatrzeć szlaki prowadzące do zidentyfikowania go przez inne osoby, aby jego morda nie latała z pastą o pozwie sądowym codziennie na tagu: a on tak mi odpowiedział XD ręcę opadają, on myślał, że ja go chcę zastraszyć XD ciekawe czy na ludzi, którzy wydają mu resztę w fiacie też wyzywa od głupców, a ja chciałem tylko pomóc
Pobierz
źródło: comment_mHHkuQhSmUq4DFjfDkYpzRt5NCvTHMR8.jpg
  • 20
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pawlo74: Już widzę te nagłówku: „Paweł Ź. - Polak mieszkający w Londynie - oskarżony o zabójstwo shtitkojniarza” xd


@pawlo74 Lepiej posprzątaj w Internecie bo Ci kiedyś pałką zabiorą te Bitcoiny jak już będzie to warte 10 czy 100 razy więcej niż dziś.
@wooojtassss: sprzedaj koparki eterscamu bo zostaniesz goły i wesoły. Moje dane są wszędzie i nie zależy mi na tweeterze są od lat. Przeceniłem cie na początku ale czego się spodziewać po kimś kto wchodzi w shitcoiny. Zmieniłem zdanie A M E L E K jest lepszy od ciebie. Nie dorastasz mu do pięt.


O KuFa..teraz to mi zaimPenowales :-) @pawlo74 @everyone