Wpis z mikrobloga

#pytanie #slub #wesele
W mojej firmie panuję zwyczaj, że gdy ktoś bierze ślub to zrzucamy się na jakiś upominek/potrzebną rzecz na przyszłej drodze życia. Kolega bierze ślub niedługo i z racji urlopów mnie przyszło wybranie upominku. Zapytałem wprost kolegi co by potrzebowali, powiedział mi tylko że coś praktycznego a reszta dowolna bo im się wszystko przyda. Dysponuję kwotą do 150zł co można kupić przydatnego młodej parze?
  • 10
  • Odpowiedz
@SztucznyKaktus 3 was w firmie pracuje ze 150zl? Minimum 50zl na łeb powinniście się składać a nie tyle ile kto ma drobnych akurat w portfelu xD

Kup im mopa z viledy za 120 i czokoszoki
  • Odpowiedz
@SztucznyKaktus:
- waga kuchenna
- zestaw startowy do robienia sushi
- zestaw drinkowy (korkociąg, kostki do drinków, szejker, książka z przepisami na koktajle)
- kawiarka i spieniacz do mleka
- blender
- kilka dobrych noży (chociaż przesądni uważają, że nie daje się noży na prezent :P)
  • Odpowiedz
@Qontrol: no juz nie przesadzaj. To jest wspolpracownik, a nie przyjaciel, żeby pol stowy miał każdy dać dla często niemal obcej osoby. przecież to ma być raczej prezent symboliczny...

@Stalowa_Figura dobrze radzi z tym bonem, ale to do jakiegoś nie galeriowego.
Ale może też być jakis blender, od biedy zestaw recznikow. Na pewno przyda się komplet sztuccow w walizce, może coś z zastawy, jakieś polmiski,male miseczki na przekąski,jakas taka ogromna patelnia,wok
  • Odpowiedz