Wpis z mikrobloga

#klocuch
twórco Klocucha, jeśli tutaj jesteś- ciężko mi wyrazić w słowach jak genialne jest to, co utworzyłeś. serio, nie mogę się zorientować czy większość tekstów to jest naturalne flow jakiegoś gościa czy faktycznie za wszystkim stoi scenariusz, a oprawę tworzy genialna gra aktorska XDDD w każdym razie, viva la Klocuch!
  • 53
  • Odpowiedz
@schl: Niemożliwe żeby klocuch mieszkał teraz w Polsce. Na początku twórczości prawdopodobnie tak, potem wyprowadził się do np. Anglii. Być może okazyjnie wraca do Polski odwiedzić rodzinę czy coś.
  • Odpowiedz
@schl moze byc tak, ze specjalnie daje tropy, niekoniecznie prawdziwe, ten niemiecki jezyk, "niechcacy" pokazana lokalizacja, wstawki o nrgeeku, kiedys wpisal w pole "imie i nazwisko" kilka liter (nie pamietam, na A bodajze?), oj duzo smaczkow
  • Odpowiedz
Kurde, kilka lat temu widzialam fragment jakiegos vloga Jakobiaka (tego od wizualizacji, nie oceniajcie) gdzie przez chwile pokazywal Klocucha. To byl dosc mlody ziomeczek, nawet podobny do tego co ma na avatarze. Najgorsze jest to, ze nie moge tego teraz za cholere znalezc i nikt mi pewnie nie uwierzy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@schl: echhh pamiętam kanał klocuch12. To bylo cos, i czekanie na nowe recenzje. Konkurs rysunkowy to mój ulubiony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@schl: Hehehe bez kitu ( ͡° ͜ʖ ͡°) za to moj faworyt to: o tutaj ladńy napis, taki z kości ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz