Wpis z mikrobloga

#klocuch
twórco Klocucha, jeśli tutaj jesteś- ciężko mi wyrazić w słowach jak genialne jest to, co utworzyłeś. serio, nie mogę się zorientować czy większość tekstów to jest naturalne flow jakiegoś gościa czy faktycznie za wszystkim stoi scenariusz, a oprawę tworzy genialna gra aktorska XDDD w każdym razie, viva la Klocuch!
  • 53
  • Odpowiedz
@schl: w jego filmach jest tyle smaczków, że to jest aż niesamowite. Bardzo bystry koleś. Z jednej strony chciałbym dowiedzieć się kto to jest i ogólnie jakiś dłuższy szczery wideo wywiad, w którym byśmy się więcej o nim dowiedzieli, ale z drugiej strony wiem, że to oznaczałoby jego koniec
  • Odpowiedz
@proofd12: @sillygiraffe: no właśnie, ja też się boję tej wiedzy. gdzieś na wykopie wystalkowano, że Klocuch jest studentem/świeżym absolwentem PWr. przejście przez kampus PWr już nigdy nie było i nie będzie takie samo przez tę świadomość, że któryś z mijających cię anonów może być Klocuchem. i ostatecznie chyba taki poziom świadomości mi wystarcza.
  • Odpowiedz
@schl: tyle lat jest anonimowy, że jakoś w tego absolwenta PWR nie wierzę. Moim zdaniem on nie mieszka w ogóle w Polsce. Po tylu latach działalności ktoś z jego znajomych na bank by go zidentyfikował
  • Odpowiedz
@schl: @proofd12: Oglądam go od samego początku, i moim zdaniem on albo mieszka przy granicy z Niemcami, albo w samych Niemczech, ewentualnie ma z tym krajem wiele wspólnego. Pewne słowa wypowiada z dość specyficznym akcentem ;)
  • Odpowiedz
@Pshemeck: a ja nie wiem czy to nie bait, bo to by było zbyt oczywiste, w filmiku z the elder scrolls VI ma obliviona po niemiecku, co trochę sugeruje takiego baita :P
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@schl: Klocuch został wystalkowany przez pieprzyki na ręce. Koleś, który siedział z nim w ławce połączył fakty. Mogę tylko powiedzieć że teraz skończył 3 rok na pwr ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz