Wpis z mikrobloga

Dobra Miruny, robię malutkie #rozdajo

Z zakupów w McDonald's mam dwie wygrane gwarantowane nagrody w postaci cheese'a i lodów. Oddam chętnemu, bo sam nie zjem. Losowanie dzisiaj o 22 (jak mnie ktoś nauczy jak do tego czasu). Wszyscy biorą udział.

Wartość nagród w rozdajo to jakieś 10 zł więc wylosowany nie płaci podatku ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
LoginMocnoTestowy - Dobra Miruny, robię malutkie #rozdajo

Z zakupów w McDonald's mam...

źródło: comment_ZOS5pvxyulA6soN906WywCuAwKQs8yFg.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@NoFapForever: ja w ogóle nie wiem czy te kody są do czegoś potrzebne. Pojechałem przedwczoraj odebrać 3 kanapki cole i frytki - powiedziałem że mam to z apki i tyle. Ani kodu nie podawałem ani nic - dostałem i tyle xD
  • Odpowiedz
@LoginMocnoTestowy skąd masz dwa? Ja wpisałem kod w promocji. Dostałem cheesa, wziąłem następny paragon parę dni później i już jak wchodzę w promocje to jest tylko "dziękujemy za wzięcie udziału" i nie mogę drugi raz wpisać innego kodu
  • Odpowiedz
@LoginMocnoTestowy EDIT: Zajrzałem do regulaminu i tam jest info, że kupon będzie dostępny po aktywacji 2 minuty. Więc nie uda nam się zgrać tego na szybko. Wobec tego i poczynionej publicznie obietnic zmieniam rozdajo w zakup czegokolwiek z pyszne.pl za 20 PLNów. Losowanie później - o północy. Pozdro
  • Odpowiedz