Wpis z mikrobloga

bu ha ha Tiger mam propozycję tego typu żebyś akat zrzekł się praw rodzicielskich amelinki dla jej dobra i uznał ojcostwo Roberta Kocika.

No bo jak to będzie wyglądać w przyszłości, jak amelinka będzie chodzić do szkoły? Jak będą pytać co robi atat to dzieci będą mówić ze ich ojcowie są prawnikami, lekarzami, strazakami i ine rzeczy a amelinka co powie? "Akat mój atat wypuszcza filmiki na jutju, siedzi cały dzień w rowie i macha klapą od smientnika tego typu".

Jak przyjdziesz ja odebrać ze szkoły kiedyś to potem nie będziesz mógł z niej wyjść bo wszystkie dzieci w podstawowce są wyższe od takiego uszatego krasnala jak ty i pani wychowawczyni w szkole pomyśli że też jesteś uczniem. Dopiero teściowa cię będzie mogła odebrać, mam z tego ubaw po pafy jak sobie to wyobrażam.

Jak amelinka będzie w szkole pisać wypracowania to wszędzie będzie wstawiać słowa akat, ogunie, tego typu.

A na dodatek jakie wspomnienia będzie miała z rodzinnego domu. Domu? Khhhurwa śmiać mi się chce, z meliny. Wazony rozbijane na twojej głowie z tego powodu ze akat masz awarię co wieczór? Czy może niedzielne rodzinne obiady czyli ogurat jajka z olejem zamiast schabowego z ziemniakami i harnas zamiast kompotu?

Bu ha ha jak tylko amelinka zacznie mówić to pierwsze zdanie to będzie: mój atat przegrał totalnie ze wszystkimi benc
#bonzo #patostreamy
  • 2