Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski
Powiedzcie mi czy jest mozliwosc zeby tak sie zmienic.
Spotykalem sie z rozowa 2 miesiace. Wiem ze miala problemy, ciezko jej bylo zaufac, doszlo do tego ze malo przy mnie mowila, malo mi opowiadala, czasami mialem wrazenie ze nie chce sie spotykac. Rozstalismy sie. Minelo kilka miesiecy, u mnie nowa rozowa. Spotkalismy sie na weselu z ta była. No i tu spore zaskoczenie, ona rozesmiana, towarzyska. Ona przyszla na wesele sama ale ciagle z kims tanczyla, opowiadala historie, byla dusza towarzystwa. Jej wujek zauwazyl ze sie w nia wpatruje i troche pogadalismy. Mowi mi ze ona taka jest, boi sie nowych osób, czesto sie nie odzywa ale jak wesela, swieta, duzo ludzi jej dobrze znanych to jest otwarta, wesola. To jest w ogole mozliwe? Pamietam ją jako zlekniona, niesmiala, niepewna siebie a w sobote byla jak wulkan energii. Byla jak dziewczyna w ktorej moglbym sie zakochac.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 14
  • Odpowiedz
ChytryUrolog: @kwasnydeszcz moze po prostu poszla na jakas terapie? Poznala kogos kto w przeciwienstwie do OPa jej nie zostawil tylko pomogl w problemach, chociazby swoja obecnoscia? Ja gdybym byla w takiej sytuacji jak ta byla: problemy z zaufaniem, pewnie jakies problemy ze soba a jakis frajer udawal ze chce sie spotykac, zeby mnie olac to juz mialabym gdzies to co on mysli

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ech, OPie, to bait 2/10, czy o co chodzi...

Widocznie nie mogła lub nie chciała taka być dla Ciebie. Jakiś czas temu było wyznanie, że czyjś różowy boi się zostawać z nim sam na sam. Boi się dotyku i na gwałtowne ruchy reaguje nerwowo, jakby się miała bronić przed ciosem. Co w takim zachowaniu po jakiejś traumie (biciu, gwałcie...) jest dziwnego, bo nie rozumiem, czego nie rozumiesz?

Moglibyście być dalej
  • Odpowiedz
OP: @LoveLight to nie jest bait. Po prostu mialem takie przemyslenia. Mam swoja rozowa i nie planuje zadnych powrotow, nie bede robil zadnych ruchów w stosunku do bylej. Dziwne jeat to dla mnie i tyle.
Nigdy sie z nikim takim nie spotykalem, myslalem ze bedzie inaczej. Probowalem 2 razy z nia rozmawiac w trakcie bycia razem, srednio wyszlo. Nie mam sobie nic do zarzucenia. Ale racja, ze to juz historia.

Zaakceptował:
  • Odpowiedz