Wpis z mikrobloga

Wszyscy się śmieją z elektrody, a na każdym jednym forum specjalistycznym to samo.
Jak się wam nudzi, to spróbujcie np. napisać w dyskusji o jakichś małych gryzoniach, że karmicie inną karmą, niż jedyna słuszna tam wyznawana (nawet jeżeli mają prawie identyczne składy), zeżrą was XD
#hobby #polskiefora #zyciewinternecie
  • 10
  • Odpowiedz
@salwinia niestety tak, przynajmniej na tych "wyczynowych". Czasem tylko pojawiają się niegroźne trolle, jak np. Koleś pytający o to jaka największa rybę na muchę zlowil JP2 xD ale szybki banik i luz. Może trochę i szkoda, bo sam chętnie bym pogrillowal ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@WedkarzWyczynowy: W przypadku małych futerkowców często to, co wydaje się trollem, niestety okazuje się prawdą ( ͡° ʖ̯ ͡°) Typu dziewczyna chcąca smarować świnkę z podejrzeniem grzybicy cytrynowym kremem do rąk, bo ma za daleko do weterynarza.
  • Odpowiedz
@salwinia: Ja jestem w grupie kosmetycznej, i kiedyś spytałam o dobry podkład ale taki do 50zł, to mnie zeżarły że jestem głupia i niszcze sobie cerę jakimś tanim gównem, i wiele innych hejtow w moją stronę, no i oczywiście zaczęły polecać podkłady za 200zł xD
Btw. Mam lepszą cerę w przeciwieństwie do tych co mnie hejtowały xD bo w przeciwieństwie do nich nie nakładam codziennie tego xD
  • Odpowiedz
że karmicie inną karmą, niż jedyna słuszna tam wyznawana (nawet jeżeli mają prawie identyczne składy), zeżrą was XD


@salwinia: Bo to przedstawiciel handlowy.

niszcze sobie cerę jakimś tanim gównem, i wiele innych hejtow w moją stronę, no i oczywiście zaczęły polecać podkłady za 200zł
  • Odpowiedz