Wpis z mikrobloga

był ktoś z Was na Majorce? Gdzie najlepiej się zatrzymać na tej wyspie i gdzie hotel byłby w rozsądnej cenie? Udało mi się wyrwać bilety lotnicze za dosłownie grosze, a guzik wiem o tym kierunku turystycznym. Lecę we wrześniu i dzisiaj patrząc na booking za hotelem w Palma de Mallorca (tylko się rozglądam na ten moment), to ceny zaczynały się od 450 zł za noc w normalnych warunkach (dla 2 osób).

Dodatkowo chciałbym zapytać gdzie najlepiej spędzić ten czas na tej wyspie jeśli nie przepadamy za klubami i dyskotekami, czy na Majorce jest jak na Ibizie, że to wyspa dla imprezowiczów którym tylko imprezy, alkohol i seks w głowie?
#podrozujzwykopem #podroze #hiszpania
  • 23
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@magucio: najspokojniejsza część wyspy, ładne plaże, we wrześniu trochę mniej ludzi.
Palma praktycznie nie ma plaży, Magaluf, Santa Ponsa, Calviá dużo Angoli/Niemców pijanych, Alcudia i Can Picafort też mocno turystyczne, ja 6 sezonów spędziłem w Cala d'Or I mogę polecić na spokojny pobyt :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@magucio: daj znać, jak się będziesz decydował na coś, tam akurat znam wszystkie miejscówki, także mogę coś doradzić/odradzić.
W Cala d'Or masz Hostal Antares, prowadzą go Polacy, możliwe, że jest nieco tańszy.
  • Odpowiedz
@magucio byłem 2 razy, zwiedziłem wyspę. Szczególnie jako bazę wypadową plus fajne miejsce na plażowanie cala millor, a jeśli będziesz miał auto to do alcudii polecam!
  • Odpowiedz
@magucio: a jesteście może namiotowi? Poniżej przesyłam Ci nasz plan i wysyłam załącznik do naszego posta o Majorce. Ta wyspa jest przepiękna i nie ma nic wspólnego z Ibizą! :)

https://www.facebook.com/wypADyblog/posts/2180016282225997

Nasz plan pirazydrzwi (poruszaliśmy się wypożyczonym autem, jest mega tanio):

Serpentyny Sa Calobra na Majorce (najpierw udać się do miasta Inca a następnie należy kierować się na północ w kierunku miasteczka Selva oraz Caimari, do Portu De Sa Calobra

Park
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krojcol: z tego co się orientuję to zakaz jest tylko w mieście Palma de Mallorca, a nie na całej wyspie? Poza tym tego miasta wolałbym unikać, dlatego szukam ciekawej propozycji od Was
  • Odpowiedz
@krojcol: jeśli rozbijecie się tak po g. 22 to można nawet w wąwozie Torrent de Pareis
a tak to spaliśmy na plażach, pod zakazami, czy w górkach. Mieliśmy mocno napięty plan i kładliśmy się spać baaardzo późno i wstawaliśmy baaardzo wcześnie :)
  • Odpowiedz