Wpis z mikrobloga

Chce założyć nowe konto bankowe i zastanawiam się gdzie. Aktualnie korzystam z mbanku, także prosta i czytelna aplikacja na androida i BLIK to minimum, które oczekuje. Chce tam raczej gromadzić środki (prawdopodobnie w formie lokat) niż je wydawać na bieżąco, także 0zł za prowadzenie konta mile widziane. Co polecacie?
Te wszystkie internetowe rankingi to raczej bardziej reklama niż ranking ;)
#banki #kontabankowe
Pobierz WhyCry - Chce założyć nowe konto bankowe i zastanawiam się gdzie. Aktualnie korzystam...
źródło: comment_oBEwxOs679n0DAx6hE5z2oNZTdL1wHEU.jpg
  • 15
@WhyCry: Millenium Bank :) przeniosłem się do nich z mbanku już ponad rok temu.. wszystko z czego korzystam jest bez opłat.. i jest to raczej jeden z większych banków z dobrą kondycją finansową (to on ma zamiar kogoś przejąć - bodaj Eurobank - a nie zostać przejęty) a dla mnie to jest fajny sposób oceny banków
@WhyCry: w mBanku za często słyszałem o wprowadzaniu jakiś dodatkowych opłat (mniej lub bardziej mnie dotyczących), poza tym Mille ma sporą sieć placówek własnych, w których ładnie pachnie (mają chyba własny zapach zaprojektowany do swoich wnętrz) oraz nic nie ukrywają (babka na żywo przy zakładaniu konta opowiadała otwarcie o o ofercie, ewentualnych opłatach, które akurat mnie nie dotyczą), respektują brak zgody na kontakt telefoniczny bo nie miałem ani jednego telefonu od
@WhyCry: jak byś się na Mille decydował, to mogę Ci wysłać "zaproszenie" wtedy obydwaj dostaniemy jakieś bonusy, bo jakąś promkę mają ostatnio - aczkolwiek polecam nie dla fantów ;) po prostu bdb ofertę mają
@WhyCry: Jeżeli najbardziej zależy Ci na dobrej aplikacji i BLIK-u, to tak jak osoby powyżej polecam Millennium. Nie ma tam opcji konta i karty bezwarunkowo darmowych, ale warunki do spełnienia, aby było darmowe, są bardzo proste dla każdego, kto pracuje. Ponadto można dostać 2,7% na koncie oszczędnościowym. Sam korzystam z tego konta jako swojego głównego konta osobistego. I dodatkowo teraz jest promocja, gdzie za założenie i korzystanie z tego konta możesz