Wpis z mikrobloga

STRASZNA HISTORIA SIĘ WYDARZYŁA, NIE WIEM CZY TO ZAAKCEPTUJECIE


No to na szybko bez owijania w bawełnę. Organizuję wykopowe piwko na terenie festiwalu. Oczywiście będzie to krótkie bo inne koncerty się szykują ale nawet dla samej chwili spotkania znanych i mam nadzieję nienznanych twarzy warto. Ogólnie patrząc po lajnapie pomysły mam dwa, mam nadzieję ze do któregoś sie przychylicie. Nie oszukujmy się, będziemy sie i tak mijać na festiwalu wiec i pewnie spotykac na koncertach. A więc:
1. PROPOZYCJA PIERWSZA
20:45 w piatek czyli Oxbow i Coco Mamas
2. PROPOZYCJA DRUGA
sobota 18:35 Unsane i Derya Ildrim i te tureckie nuty z kebaba
TEŻ BEDE PŁAKAŁ ALE NA FEŚCIE NIE MA KEBSÓW ( ͡° ʖ̯ ͡°) Więc któryś termin będzie realnym do spotkania, albo na spotkanie jak wychodziło w poprzednim roku. Ale chciałbym poznać wasze zdanie. I tak na szybko wołam osoby które były rok temu i fajnie byłoby się spotkać.
@kwiatencja @arsaya @nazgulek @czarujacy_karmelek @arealhumanbean @name_taken @teuthida @Astroc @Magnolia-Fan @maria_magdalena i @Life_will_kill_ya @b0lec @jimi121 @Constantine @mvgda @mat1818 @Grubo_W_Uj @Kaerl
I pare osób które widze ze się udzielają to może zechcą wpaść @mefirka i @mateusz562

PISZCZIE KOMENTUJCIE LAJKUJCIE ZOSTAWCIE ŁAPKE W GÓRĘ DZIĘKI WAM ISTNIEJE MÓJ KANAŁ I BEZ WAS NIE BYLBYM W TYM MIEJSCU TO DZIĘKI WAM CODZIENNIE RANO NIE CHCĘ SIE #!$%@?Ć. No i najlepszy spóźniony o 5 lat bangier tej edycji xD

M.I.A. - Bad Girls

#offfestival #muzyka #festiwale
A.....h - STRASZNA HISTORIA SIĘ WYDARZYŁA, NIE WIEM CZY TO ZAAKCEPTUJECIE
SPOILER

...
  • 55