Wpis z mikrobloga

MISTRZOSTWA PAST 2018, dzień drugi!
Tag do obserwacji: #mistrzostwapast #pasta

Dzisiaj rozstrzygamy Grupę B (grupa druga z siedmiu).
Głosowanie nad Grupą A dobiega końca o 16:40, ale wszystko wskazuje na awans do półfinału następujących past: o Fanatyku Wędkarstwa, o sraczu na szwedzkim wycieczkowcu i o Cejrowskim i Wojciechowskiej.
Nie odpowiadam na wszystkie pytania dotyczące past, czy się pojawią, bo jest tego za dużo, ale możecie proponować mniej znane których nie potwierdziłem w komentarzach - najpopularniejsze requesty pojawią się prawdopodobnie w dodatkowej siódmej grupie G.

Format rozgrywek


Treść wszystkich past wraz z tytułami będę wklejał w komentarzach.
Jeśli chcesz być wołany do kolejnych grup i faz zaplusuj ten wpis

Dzisiaj głosujemy nad Grupą B i niech wygra najlepsza! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
aveniner - MISTRZOSTWA PAST 2018, dzień drugi!
Tag do obserwacji: #mistrzostwapast #...

źródło: comment_scefGEp3sghaqcHK7bwEDvddqYq7xtTp.jpg

Pobierz

Wybierz swoją ulubioną pastę (Mistrzostwa Past Grupa B)

  • Pasta o soli do zmywarki 38.0% (2395)
  • Pasta o zerwaniu kołdry 2.3% (146)
  • Pasta o burito u bram 2.5% (155)
  • Pasta o wujku i schronie na działce 12.0% (759)
  • Pasta o Toczku 9.1% (576)
  • Pasta o bracie informatyku 5.2% (327)
  • Pasta o Owsiaku (Uran) 7.4% (469)
  • Pasta o serwerowni 20.1% (1269)
  • Pasta o Arbuzie 0.8% (51)
  • Pasta o kumplu zamierającym w bezruchu 2.5% (156)

Oddanych głosów: 6303

  • 119
Pasta o soli do zmywarki
bądź mną
wyprowadź się od starych
właściciel mieszkania wstawia ci zmywarkę
kup kostki do zmywarki
umyj naczynia
zostają na nich zacieki
dowiedz się, że musisz kupić też sól do zmywarki, żeby nie było tych śladów
w sklepie tylko opakowania po 9000 kilo za 9000 złotych
nie potrzebujesz aż tyle i nie chcesz wydawać hajsu
pojedź do rodziców na obiad
odsyp sobie od nich trochę soli do torebki,
Pasta o zerwaniu kołdry
Mieszkam w gówno miasteczku, w biedarodzinie. Nie mam nawet własnego pokoju, siedziałem w pokoju z rodzicami, który jednocześnie był sypialnią, pokojem gościnnym, wszystkim #!$%@? naraz.
Mam tam swojej osobne łóżko i sobie spałem.
Wtedy miałem jakieś 20 lat, byłem bezrobotnym przegrywem (jestem nim nadal). Co można robić w takiej sytuacji, jak nie spać do godziny 13 albo i dłużej. Tak też było tego dnia.
Było lato, gorąco w
Pasta o burito u bram
2 studbazy
Chwal sie ze umiesz masowac
Loszka z grupy 7/10 cicha myszka zaprasza cie do siebie na hehe masazyk i winko w podziekowaniu
Rano zjedz tylko burito w meksykanskiej knajpie
Pojechales do loszki
W tramwaju parcie na sranie bo na uczelni nie zdazyles
loszka w szlafroku sliczne stupki i kawalek lydki prowadzi cie do pokoju
Hehe sory anon zaskoczyles mnie kąpalam sie
Loszka przytula sie na
Pasta o wujku i schronie na działce
graj w konterstrajka w kafejce
wróć do domu
włącz tv
pierwsza wieża płonie
po 5 sekundach #!$%@? się drugi samolot
hehe jaki fajny film
prezenterka płacze
o kurdebele to tvn24
o #!$%@? to nie film
mame mame chodź szybko wojna mocno xD
zaraz dzwoni wujek foliarz, który co roku przepowiada wojnę z rosją albo koniec świata i ma na działce przygotowaną piwnicę z zaopatrzeniem na
Pasta o Toczku
O ja głupi chciałem się zapisać do siłowni, coby sobie przykabanić i zaimponować miejscowym Karynom muskulaturą, i się wybrałem do renomowanego fitness klubu. Nie zdawałem sobie sprawy co mnie tam może czekać, ale po kolei.

Początkowo spoko luz, zwłaszcza, że darmowa wejściówka na próbę (można sobie zarezerwować na PESEL, na ich stronie i masz dzień otwarty w zasadzie). Pracownicy widzą, że potencjalny klient to mili i pomocni, pokazują jak
Pasta o bracie informatyku
Ojezu jak zgniłem.

Dzisiaj moi starzy wezwali do domju brata, który robi "kariere" w big4. Brateł przyjechał swoim SUVem Volvo i wlazł do domu. W domu siedzieli starzy, siostra, jej Seba i ich guwniak. Siostra płacz no i brat pyta po #!$%@? go w tygodniu ściągają do domu. Stary Janusz zaczyna opowieść, żę młody guwniak jest prawie ślepy i trzeba operacje a NFZ nie pokryje w terminie i
Pasta o Owsiaku (Uran)
Kiedys spotkałem Owsiaka na pogrzebie jakiejś sławnej osoby. Podochodze do niego i mowie czesc Owsiak ty #!$%@?. A on tylko Elo i odwraca głowe. Sprzedałem mu blache w potylicie i mowie sluchaj mnie bo ci nie dam kasy na ziarno dla kur. Jurek cos tupnał, cos mruknał ale mowi dobra słucham ciebie cierpliwie, co masz mi do powiedzenia. Czemu sprzedawales uran czeczenom? Jerzy Owsiak powiedział do mnie -
Pasta o kumplu zamierającym w bezruchu
Jeden z moich kumpli zawsze robi mi ten sam żart kiedy chodzimy po górach - nagle zamiera w bezruchu i zaczyna się gapić w dal jakby coś zobaczył pomiędzy drzewami. Nie odzywa się wtedy ani słowem, tylko czasem rzuca mi krótkie spojrzenie jakby chciał powiedzieć "#!$%@?, stary, widziałeś to?" Zwykle stoję obok niego jak debil i gapię się w to samo miejsce, zastanawiając się, czy coś