Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W jaki sposób wrócić do byłej? Zainicjować jakiś kontakt ponownie? Był ktoś w takiej sytuacji i wyszło?
Jakby co to ona zerwała i nie chciała żadnego kontaktu.

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 20
  • Odpowiedz
a jak facet zerwie to wystarczy mu zamachac i wroci?


@everybodyfrytki: Jak facet zerwie, to szanująca się kobieta nawet nie będzie próbowała niczym mu machać, bo nie jest jedynym facetem na świecie. Generalnie uważam, że porzucona osoba dobijając się do swojego ex, tylko odebrałaby sobie godność, bez względu na to czy jest mężczyzną czy kobietą.
  • Odpowiedz
ona zerwała

nie chciała żadnego kontaktu

@AnonimoweMirkoWyznania: a ty chcesz wracać... Skoro ona uznała, ze jesteś dla niej nic nie wart, to nie rób z siebie teraz debila za przeproszeniem.
Nie warto zawracać sobie samemu głowy kimś, kto spisał Cię na straty.
  • Odpowiedz
OP: @everybodyfrytki: @SystematycznyRogal Razem byliśmy 5 miesięcy z tym że spotykaliśmy się zazwyczaj raz w tygodniu. Rozstaliśmy się ponad 2 miesiące temu, nawet bez spotkania, po prostu przez internet mi napisala. Powodem nie były zdrady, ani już tym bardziej przemoc. Po prostu ona chciała wszystkiego bardzo szybko, bo takie miała doświadczenia związkowe do tej pory, i dla niej to była nowa sytuacja, że ktoś potrzebuje czasu żeby się z drugą
  • Odpowiedz
ElfickaKrowa: @OP a byly juz jakies wyznania miedzy wami? Troche jakbym czytala o sobie tylko jestem rozowa. Moj niebieski tez odszedl bo chcial wszyatkiego szybciej, chcial zachowywac sie jak para a ja sie balam, potrzebowalam wiecej czasu na bliskosc. Tesknie za nim, zaluje ze odszedl. Teraz sprobowalabym sie przelamac no ale on juz kogos ma :/ mysle ze jesli ci zalezy powinienes to okazac, pokazac ze mozesz byc inny

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz