Wpis z mikrobloga

Witam. Czy moderacja może zająć sie osobami, które zakopują wiele informacji jako "informacja nieprawdziwa" mimo, że nie mają racji? Robia to celowo. Przykład:

To link do znaleziska: https://www.wykop.pl/link/4431611/cudowne-uzdrowienie-protestujacego-przed-sejmem-miala-pobic-go-policja/

Tu oficjalny film Polskiej Policji, pokazujący że Dawidowi Winiarskiemu nic sie nie stało i wyszedł wesoly o własnych siłach, a nie jak media donosiły - skatowany przez policję. = Informacja jak najbardziej prawdziwa.: https://mobile.twitter.com/PolskaPolicja/status/1020999899083616257

Mimo to osoby z list Neuropy wołają sie i zakopują. Oto lista osób zakopujących jako info nieprawdziwa z tego wpisu.

#moderacjacontent #moderacja #4konserwy #neuropa
Pobierz A.....r - Witam. Czy moderacja może zająć sie osobami, które zakopują wiele informacj...
źródło: comment_89TE3yIukA9qRNw9BLVbpk4lmbNXz4hy.jpg
  • 42
Przecież nie tak dawno było znalezisko, które pokazywało dowody, ale skutecznie je zakopywaliście jako informacja nieprawdziwa.


@Axmar: To pokaż dowody na wołanie się do zakopywania. Z list wołamy jedynie do ciekawych dla nas znalezisk i jak się podoba to wykopujemy, nigdy nie było wołania do zakopywania. Jeszcze raz proszę o dowody lub przeprosiny.
@lakukaracza_ Nie no, wiadomo. Wklejacie sobie np prawicowe znaleziska a potem przez przypadek w kazdych te same osoby zakopują ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przeproś to mnie, że natknąłem sie na zdjecia Twojej "zony(?)" i potem przez kilka dni miałem nudności. Do takcih rzeczy powinny byc jakieś specjalne oznaczenia i podwójne pytenie czy na pewno chcesz to zobaczyc.
@Axmar:

Nie no, wiadomo. Wklejacie sobie np prawicowe znaleziska a potem przez przypadek w kazdych te same osoby zakopują ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Co innego wpis na mirko, a co innego wołanie się. Myślałem, że to logiczne. Czyli oczekujesz od nas wstrzymania się z komentarzami o prawackich znaleziskach na tagu #neuropa ? XD

Przeproś to mnie, że natknąłem sie na zdjecia Twojej "zony(?)" i potem przez kilka
@Axmar: sam chyba masz 12 lat (że przy tak dojrzałych argumentach jesteśmy, jak na smarkatych 12-latków przystało) - dawno temu temu na wypoku za spam uznawane było nawet wrzucanie własnych wypocin, z własnej domeny i nawet chyba czasowego bana można było za to wyłapać.

A jak dla mnie to spam polityczny i propaganda, oraz prymitywne robienie kampanii wyborczej. Jak ci się nie podoba - zgłaszaj, droga wolna, najwyżej będę musiała zmodyfikować
zbite jaja to i pewnie zbity mózg


@Kempes: uuuu ale mnie pocisnałeś, na twoich kumpli w gimnazjum na bank działało ( ͡ ͜ʖ ͡) no ale nasz dzisiaj farta bo mam dobry wieczór to i zniżę się do twojego poziomu (ʘʘ) Twój awatar i komcie wskazują na zakuty łeb? ( ͡° ͜ʖ ͡°)-