Wpis z mikrobloga

Jak wyjść z przegrywu? Poradnik dla kobiet
Na wstępie muszę zaznaczyć, że bedąc 2/10 nie miałam dużych wymagań. Moją miłością życia miał być mężczyzna do 175 cm, mógł być łysy i bez zęba, zarabiać najniższą krajową w nierozwijającym zawodzie i seks przez 30 sekund to było marzenie. Wiecie, niech się równy wiąże z równym. Ale coś we mnie pękło, kiedy mój książę w brzydkiej koszuli jeżdżący co rano autobusem, zaczął podbijać do mojej koleżanki co jest 5/10. Zapytałam wprost o co chodzi, to stwierdził że jestem za gruba i nudna. No jak on mógł? Czy on nie widzi że nie stać go na więcej niż ja? Tak się załamałam, że  nic nie jadłam, dużo schudłam i co? Okazało się że rzeczywiście to działa :o
Poradnik:
1. Bądź szczupła.
2. Zainwestuj w najlepsze kosmetyki, poczytaj jak ukryć niedoskonałości.
3. Znajdź pasję. Najlepiej związaną z czymś społecznie ważnym, nawet jakbyś była specjalistką od gotowania, to jesteś nudziarą.
4. Musisz kipić seksem.
5. Bądź pewna siebie a jednocześnie miej dużo  pokory.
6. Znajdź pracę i mów, że jesteś niezależna, ale bądź na każde skinienie faceta.
7. Twoją zasadą musi być "mężczyznę można tylko chwalić, nigdy krytykować".

Jak zastosujesz się do tych rad, to gwarantuję Ci że znajdziesz chada co ma 190 cm, w łóżku jest świetny a za jego kasę zwiedzisz wszystkie zakątki świata aż Ci się znudzi wszystko i z nudów zaczniesz cisnąć bękę z przegrywów, siedząc na fotelu ze skóry krokodyla i pijąc kawę w złotym kubku, oczywiście wszystko od chada.
#przegryw #logikarozowychpaskow #jakwyjsczprzegrywu
  • 13
@CzarnaPantera94 Szczupła figura dla kobiety to podstawa.Tak już jest że nas facetów kręci wcięcie w talii, szersze bioderka, symetria figury.Jak kobieta jest otyła te wszystkie proporcje znikają.Biologii i doboru naturalnego się nie oszuka.To taki mój mały komentarz do punktu 1 ( ͡~ ͜ʖ ͡°)