Wpis z mikrobloga

POSZUKIWANE NAPOJE ZERO!

Kurde Mirasy, wołam Was z tagu #dieta
Szukam wincyj dużych napoi zero, najlepiej niegazowanych. FuzeTea jest super ale dostępna jest tylko w Tesco (chyba że jeszcze gdzieś?) i to w jednym smaku. Pepsi i inne MD już mi się przepiły.
Polećcie coś jeszcze.
W ogóle intryguje mnie ten "brak kultury napojów zero w Polsce". Czemu u nas to dalej jest towar rzadko spotykany, a półki zawalone tylko syfem z toną cukru.

#pytanie
n.....a - POSZUKIWANE NAPOJE ZERO!

Kurde Mirasy, wołam Was z tagu #dieta 
Szukam ...

źródło: comment_Y8txzESfrzrqBLjf7MWhTsQFoFzNAvGs.jpg

Pobierz
  • 57
W stanach jak ogladam nieraz te filmiki z ich marketów to tam całe półki są w różnego rodzaju napojach i wszystko ma swój odpowiednik w wersji sugar free.


@lukukuq: właśnie nie tylko w Stanach, nawet w bliższych krajach tak mają. U nas jest straszna miernota pod tym względem, ludzie dalej żyją mitem że aspartam im raka wywoła albo że od niego im trzecia ręka wyrośnie. Ale już picie cukru na kilogramy
@nama: Czegoś niegazowanego to nie wiem czy jeszcze znajdziesz. Niestety poza fuzetea to nic mi nie przychodzi do głowy. Z gazowanych których nikt nie wymienił to Orangina Zero. Super alternatywa dla fanty zero której w Polsce oczywiście brak.
@nama: może nie ma dlatego, ze większość ludzi wie ze napoje sugarfree są tak samo nie zdrowe (trzustka myśli ze to normalny cukier) jak te z cukrem wiec z dwojga złego biorą to smaczniejsze
@nama: a no nie mam sprawdzonych info. Oglądałam kiedyś z niebieskim "dokument" o cukrze i aspartamie i tam tak mówili xD Ale wszyscy wiemy jakie są te dokumenty, dlatego mówię "podobno"
@nama: na pewno Delikatesy Centrum, czyli pewnie jakieś lewiatany i ABC żabki to też mają. Na pewno stacje benzynowe Orlen. W biedro może być herbata sencha z serii "Bio" -to też od nich ;) Widziałem chyba w auchan ale nie dam sobie nic za to uciąć. Ogólnie jest dosyć dostępne :)